Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

Kao sto ste culi i vidili uveliko su pocele snijezne padavine u BiH, regionu i cijeloj Evropi... koliko je snijega kod vas napadalo? Jeste li gdje isli, imali kakvu "nezgodnu" situaciju i sl. da to svi podijelimo :cool: kod nas u Konjicu napadao nekih 10ak cm i prolijece a izgleda da ce biti i leda, poprilicno je hladno vani :D tek je pocelo :cool::cool:
 
Član
Jel ovo nastavak prošlogodišnje teme.....

Uh... ja jedva čekam da padne u Mostaru, da hoće napadat kao i prošle godine...
 
ako nemas dobrih guma nemoj ni kretat danas je ovdje kod nas poceo padati oko pola 10 ujutru a pada cijelo vrijeme do sad je napadao skoro 40 cm kad ga ima po magistrali ono pravo dobro mozes misliti sta je s sporednim putevima ;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Jel ovo nastavak prošlogodišnje teme.....

Uh... ja jedva čekam da padne u Mostaru, da hoće napadat kao i prošle godine...

Ma da hoće i metar više :)
A ne bojimo se mi snijega nego valja sam vozit 5 sati
 
Yellow je napisao(la):
Jel ovo nastavak prošlogodišnje teme.....

Uh... ja jedva čekam da padne u Mostaru, da hoće napadat kao i prošle godine...

potpis ko kuća

rwozd1.jpg


evo mene danas s dzipom n rujistu
 
Član
cimg0021d.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/6067/cimg0019tb.jpg

slike od malo prije, i još uvijek evo pada
volim snijeg, nisam dzaba rođen u decembru :D
 
Yellow je napisao(la):
Jel ovo nastavak prošlogodišnje teme.....

Uh... ja jedva čekam da padne u Mostaru, da hoće napadat kao i prošle godine...

haha epizoda 2 :lol: al' je hladnooo vani... eno ima ledenica po zgradama i kucama, poledica na putevima... uslovi za voznju su nikakvi... hladan vjetar puse :D ima da se muda smrznu :D :lol::lol::lol:
 
Član
Volio bi malo da proleti, ono 10 cm da mu rucnu potegnem. :lol:
Ali nebi volio da padne kao prosle godine.
 
BHT Ovisnik
nije meni problem za snijeg,volvo jos nigdje nije zapeo,spremno je cekamo,sto kolega rece da zapada kao i prosle,puna sušnica mesa,jedno 20m drva u sušnici,lopata ne manjka,samo nek on pada:cool:
al sto ova mostarska bura i kiša idu na živce to je nesto neopisivo:icon_twisted:
 
Član
bolje sad nek pada nego u maju.....kupujte lopate dok nisu poskupile.......nek nam ko sa zadnjom vucom snimi kakav dobar jebacki klip :cool:
 
Top