slike iz GTA SAN ANDREAS

slike iz GTA SAN ANDREAS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma imam mijenjam ja i auta ustvari skoro sva dasu promjenjena nege zgrade onu garazu u sf u i jos par stvari . . . . .
 
Član
Za ubacivanje auta sam koristio SAMI... Sva auta su bila promjenjena... GTA nisam zaigrao ima tacno 11 mjeseci... Al' je bilo k'o droga...
 
Član
0g1 je napisao(la):
Ali najbolji je SAMP jel ko igro gta online prejaka stvar

Heheeheh kada se sjetim :lol:

Anais, Mirz@, Montoya i ja... I po cijelu noc budalesali... Kasnije otisao na crohercegovina server i prestao igrati :(
 
Član
ma ija sam to jedno vrijem igroo jooo . . .bude nas oko 5 il 6 pricam preko mica nademo se zajedno na jednom mjestu u 2 auta i idemo divljat pucat ubijat se prejako stvarno . . .
 
Član
ja i sad igram povremeno na balcan stories serveru, na CH sam igao jako kratko i iznervirali me ti admini, ko da imaju 10 godina.. na BS su uglavnom svi stariji i korektni

Ak netko hoce igrat ip: 91.121.168.156:8010
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ej trozicu de napravi novu temu da sad nema ispitivanja i ovo nesh pa da i ja sta postavim

doćemo opet na isto uvjek će neko pitati kako si to uradio pa dok objasniš..:D
nema veze stavi slike,ovo i jeste bila tema za slike ali nemoguće je održati temu aktivnu bez komentara :D
 
Legend
skinuo ti ja ovaj mod za auta....zeza malo tamo amo , provozao izvilenio................

danas ponovo da poigram..........a ono nece da otvori igru........ne reaguje ni na WIN dugmic....restart,......pa nekako u safe mod da izbrisem igru
 
Član
@ enesss
ja ne instaliram nikakve modove za auta većinom nijedan neradi kako treba
ja sam sebi ubacim auta koja mi se sviđaju i onda igra radi super
 
Član
tnx ja sam je skino i ubacio u igru zasad sam prepravio preformanse i nabacio druge feluge ide ko raketa :cool:
 
Trozic je napisao(la):
tnx ja sam je skino i ubacio u igru zasad sam prepravio preformanse i nabacio druge feluge ide ko raketa :cool:

e to sam te ja stio onda pitat imal sta kakav program da mogu djelove mjenjat odnosno karambolke i to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top