slike iz GTA SAN ANDREAS

slike iz GTA SAN ANDREAS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
hh a bil na ge force 7600gs moglo sta da se upakuje od tih detalja posto ovo je gs nije gt

skini program i moj setings sebi ubaci u igri možeš takođe smanjivati grafiku pa oprobaj
 
Član
ma okle ja znam ali zato mi je slab procesor i imam malo rama :( -
procesor 3200+(AM2)64
DDR2 1024MB(667)
jer kad sam tek uklucio ovaj mod stopalo mi pomalo neznam sto to ? ? Pa zato pitam
 
Član
0g1 je napisao(la):
ma okle ja znam ali zato mi je slab procesor i imam malo rama :( -
procesor 3200+(AM2)64
DDR2 1024MB(667)
jer kad sam tek uklucio ovaj mod stopalo mi pomalo neznam sto to ?  ? Pa zato pitam



Trozic je napisao(la):
evo uplodovo sam

ovo što je u arhivu ekstratovati u folder od GTA san andreasa tamo gdje se i nalazi ona ikona za pokretanje igre npr. C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas
kad to kopirate pokrenete igru i kad uđete skroz znači pojavite se u safe house pritisnite i držite SHIFT a zatim pritisnete F12 mod će se upaliti

pošto je po defaultu mod podešen na maximum treba smanjiti grafiku imate readme fino je objašnjeno :D,a ja ću vam dati gotova podešavanja što sam ja rikto,kad skinete rar podešavanja ekstraktujte ga isto ko i mod što ste,pitaće vas nešto :D samo pritišćite YES ili YES TO ALL

OVO je za grafiku http://www.savefile.com/files/1834884

moja podešavanja i to bih vam preporučio jer su isključiti neki efekti koji zahtjevaju jaku grafičku
http://www.savefile.com/files/1834895



jesi pročito sve što sam napiso :D reko sam da kopirate moja podešavanja i neće štopati ;) hajde pokušaj kopirati moja podešavanja vidćeš da neštopa :cool:
 
Član
moja podešavanja većinom poboljšavaju grafiku na autu,a možeš ako ti je pretamna slika u igri namjestiti brightnees i biće ok,a grafika se može još poboljšati,naprimjer odsjaji na autu mogu biti i jači :D
 
Član
ma ja sam nesto gledo kako rucno ide ali neide ja bi samo sve na max stose tice auta a zgrede i ostalo mi je nevazno
 
Član
Ja sam se citav raspust (2 mjeseca) zezao sa tim, izmjenio sam sva auta, promjenio handling za svako auto, ubacio umjesto obicnog taksija Zuti taksi, i broj telefona Zutog taksija i milion nekih sitnica sam promjenio, stavio nove prodavnice, nije vise neki lijevi auto salon, nego pise ASA, vatrogasna sluzba je sarajevska, policija MUP KS, itd,... Ubacio sam novi dio grada, stavio nove reklame na plakate, vise se i ne sjecam sta sam sve radio... Ma sve sto se moglo promjeniti, promjenio sam, pa ako kome treba imam negdje na DVD-u, potrazit cu... Javite mi da se dogovorimo, ako neko hoce...

Naravno VW Vento je skoro najjacih karakteristika u igrici (najbrzi, najstabilniji)... heheheh
 
Član
mirzamiki je napisao(la):
Ja sam se citav raspust (2 mjeseca) zezao sa tim, izmjenio sam sva auta, promjenio handling za svako auto, ubacio umjesto obicnog taksija Zuti taksi, i broj telefona Zutog taksija i milion nekih sitnica sam promjenio, stavio nove prodavnice, nije vise neki lijevi auto salon, nego pise ASA, vatrogasna sluzba je sarajevska, policija MUP KS, itd,... Ubacio sam novi dio grada, stavio nove reklame na plakate, vise se i ne sjecam sta sam sve radio... Ma sve sto se moglo promjeniti, promjenio sam, pa ako kome treba imam negdje na DVD-u, potrazit cu... Javite mi da se dogovorimo, ako neko hoce...

Naravno VW Vento je skoro najjacih karakteristika u igrici (najbrzi, najstabilniji)... heheheh


svaka čast ;)
ja samo ubacivam auta neda mi se zezati oko ostaloga :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top