slike iz GTA SAN ANDREAS

slike iz GTA SAN ANDREAS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jeste da je GTA SAN ANDREAS davno izašo i mnogima dosadio al dobra je stvar što se u njemu može gotovo sve mjenjati. I ja sam ga davno prešao al sam ga prije neki dan opet instaliro i promjenio dosta auta u njemu,ima kupiti i neki SRBIJA patch pa to zamjeni,pa šta vam bolje .
http://www.gtainside.com
na ovom linku ima svačega za sve GTA igre za PC
Ja sam napravio print skrinova i slika sa fotoaparatom (onaj u GTA)  ako ko ima šta slično neka stavi da vidimo
 
Trozic je napisao(la):
ma zeznuta :) oće se prevrnut u krivini na 180kmh :)

To ti je zato sto si ga zamjenio sa nekim bezveznim autom, probaj ga zamjenit sa nekim drugim, sa bijesnim autom, jer kod promjene vozila u GTA promjeni se samo grafika, tj. izgled auta, a pokretacki algoritmi tog vozila ostaju isti. Ja sam ubacivo u Vice City, umjesto kamiona ubacio porshe, hahaha da vidite zajebancije, porshe kad ide u rikverc radi beeep beeep beeep...hehehe!!!
 
Član
znam za taj feler inače može se promjeniti handling podaci ja golfu ubacio od nekog jakog audija ma ide ko raketa isto tako skino neku hondu napucunu i jedva 180 a u stvarnosti bi išla preko 220 al eto
kad ne urade poso do kraja
 
Član
Oh da... gta3, pa VC, pa SA... zbog njih sam gubio bitke u skoli... :lol:
Takodjer sam mjenjao auta, po 30 auta sam znao promijeniti...
Imao sam negdje screenshot-ove...Ak nadjem postavit cu! ;)
A jeste vidili, izlazi sad gta4 :)


Al *ebo GTA, kad zaigras igricu "mafia"
To ja kazem uvijek!
Tu realnost u cijeloj igrici nisam jos vidio nigdje!
Realnost u voznji! razlika izmedju fwd i rwd !
GTA je igra za djecicu, pomislis, kad zaigras mafiu!!
 
Član
Oj GTA je k'o droga... Kad se navuces nikako da prestanes da igras... Sva auta su mi bila promjenjena...
 
Član
Ima moj drug na plejki 3 GTA 4 kaze prejaka je,a glavni lik je sada iz Srbije i zove se Niko Belic :)
 
Legend
kako da ubacim neko novo auto umjesto ovih starih, skinuo sa imterneta
download golf 1 sa stranice koju je dao trozic ali neznam kako da ga ubacim u igru
 
Član
http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=250
odi na ovaj link imaš program po imenu   GGMM (Gta Garage Mod Manager) skini ga i kopiraj gdje je instaliran GTA SAN ANDREAS evo slika gdje moraš kopirati
[attachment=7673]
kad pokreneš program moraš izabrati desnim klikom manual mod instaler prvo ubaci DFF i TXD
fajlove oni su u folderu od auta koje si skinuo,zatim otvori tekst dokument koji doće uz auto
i  kopiraj VEHCILES.IDE,HANDLING.CFG,CARMODS.DAT(AKO IMA),I CARCOLS.DAT ali budi oprezan kad kopraš npr. gdje piše VEHCILES.IDE kopiraš samo ono ispod njega evo primjer
...data/vehicles.ide
421, washing, washing, car, WASHING, WASHING, null, richfamily, 10, 0, 0, -1, 0.778, 0.778, 0

znači selektuješ od 421 pa do 0 (tj. od početka do kraja reda) ako je i jedno slovo pogrešno unijeto igra se može pokvariti !!!!!
kod svakog polja piše gdje se šta ubaciva koji podatak
[attachment=7674]

kad instaliraš potraži neki trainer da možeš lakše doći do tog auta nemam link od traineraal čim naćem staviću
ako nešto nije jasno napiši samo budi oprezan kod instalacije i biće sve OK
 
Član
Radi sam slično nešto :) imaju neki 3D modeleri pa sam ubacivao spojlere i sl. a prije sam na starom kompjuteru imo NFS 4 za njega smo ja i moj jedan frend prepravljali auta u 3D programima i pravili razna čuda od kabria do pikapa:) al za novije igre je puno komplikovanije napraviti auto pa sad to više skoro ineradimo,imo sam staru bubu u tom NFS napravio od nje kabrio i stavio w12 motor pozadi,rekaro siceve,i dva rora:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top