slike iz GTA SAN ANDREAS

slike iz GTA SAN ANDREAS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hebga evo slika posloži prozore kao na slici  Tekst koji je označen nekom bojom ide u polje označeno istom tom znači koji sam TEKST podvuko  crvenom linijom on ide u polje označeno crvenom bojom
DFF i TXD samo povučeš mišom u dnu imaju zadnja dva polja DFF model
                                                                                 TXD textures
[attachment=7687] samo prati linije !
SRETNO!
 
Član
svaka čast !!! samo budi oprezan kod ubacivanja teksta . Ja čim sam instaliro SAN ANDREAS otišo sam na njegov folder desni klik i izabrao copy zatim sam napravio jedan folder do njegovog i nazvao ga ne diraj:) i desni klik na njega i paste i tako napravio kopiju koju naravno nediram neigram . Na ovaj način nemoraš instalirati više S.Andreas ako se šta pokvari odeš u nediraj folder i to kopiraš nazad u onaj S.Andreas što igraš :) meni to kopira za 3 il 4 min a instalacija zna potrajati...
ovo može svako uraditi a vijećete korist kad šta otkaže:)
 
Super Moderator
al kako ovaka grafika hmmm... i ja imam extra modova al ovaku grafiku nikad nisam imo haha
 
Član
jesi skinuo neki patch za grafiku ili kako?

Bilo bi super ak bi postojano neki patch za nove grafe, sa 6600 i 6800 nvidiama sam igrao na full detalji 1024x768 , naravno nvidia 6800 na race driver grid imala 10tak fps, sad imam hd3650 koji ima na medium u gridu oko 20-22 fps a san andreas i neke starije igre nemogu full. premda san andreas igram online bilo bi mi full bolje ak postoji neki patch
 
Član
evo uplodovo sam

ovo što je u arhivu ekstratovati u folder od GTA san andreasa tamo gdje se i nalazi ona ikona za pokretanje igre npr. C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas
kad to kopirate pokrenete igru i kad uđete skroz znači pojavite se u safe house pritisnite i držite SHIFT  a zatim pritisnete F12 mod će se upaliti

pošto je po defaultu mod podešen na maximum treba smanjiti grafiku imate readme fino je objašnjeno :D,a ja ću vam dati gotova podešavanja što sam ja rikto,kad skinete rar podešavanja ekstraktujte ga isto ko i mod što ste,pitaće vas nešto :D samo pritišćite YES ili YES TO ALL

OVO je za grafiku http://www.savefile.com/files/1834884

moja podešavanja  i to bih vam preporučio jer su isključiti neki efekti koji zahtjevaju  jaku grafičku
http://www.savefile.com/files/1834895
 
Član
corrado je napisao(la):
jesi skinuo neki patch za grafiku ili kako?

Bilo bi super ak bi postojano neki patch za nove grafe, sa 6600 i 6800 nvidiama sam igrao na full detalji 1024x768 , naravno nvidia 6800 na race driver grid imala 10tak fps, sad imam hd3650 koji ima na medium u gridu oko 20-22 fps a san andreas i neke starije igre nemogu full. premda san andreas igram online bilo bi mi full bolje ak postoji neki patch

ako drug imaš jaku grafiku polako pregledaj read me i kako se šta podešava pa sebi uriktaj nećeš prepoznati san andreas ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top