Skoda Octavia Blue Line

Skoda Octavia Blue Line

Član
Pocelo je krojenje prednjeg branika, sutra se nastavljaju radovi...bice puno posla ali mislim da ce ispasti kako treba :123:
k9if02.jpg

ibguxi.jpg


Ovako sam planirao da izgleda nadam se da nije pretjerano ??
15eck6t.jpg
 
Član
Radi se punom parom. Postavljen prednji i zadnji branik da se malo isproba kako izgleda, naravno ima jos dosta posla. Skinut znak i natpis "Octavia"sa gepeka, prednja maska se prepravlja. Evo par slika kako to izgleda :icon_biggrin:
5yz1bo.jpg

2rn7wck.jpg
 
Član
ma super ce ovo biti samo kako radis ovo sa purpjenom jel kasnijes samo brusis..jel vidim da si natrpao gdje su lajsne bile i kasnije samo doradujes brusom ili kako vec...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ma super ce ovo biti samo kako radis ovo sa purpjenom jel kasnijes samo brusis..jel vidim da si natrpao gdje su lajsne bile i kasnije samo doradujes brusom ili kako vec...;)

Hvala drug :icon_biggrin: Obrusi se, pa preko toga poliester, onda kit itd... :icon_biggrin:
 
Član
Za sad dobro izgleda,ja bi lično poravno i
prednji dio dje dolazi tablica msl kao što
je na onom narandžastom...;)
 
Član
odlično je ovo, nego evo i od mene jedan savjet.
Po mogućnosti u ove šupljine u branicima da ne stavljaš onu žicu sa kokošinjca, nego da pokušaš naći ovakve mrežice i da je ubaciš



Uploaded with ImageShack.us

Kao što je u 5- gti u masci, ako me razumiješ
 
Član
Hvala svima na lijepim rijecima ;)
mkhvuu.jpg


Skodilak treba da bude gotov do 1.Maja, a moj majstor spava :lol:
Malo se salim, ovako on odmara dok se susi kit :icon_smile:
2afh021.jpg
 
Član
Predobra skodaa bit ce prava zvjer samo neobicno sto je volan na desnoj strani kako ti je kad pretices ? jesi li razmisljao o tome da prebacis na lijevu stranu i da li je to moguce ?
 
Top