Skoda Octavia Blue Line

Skoda Octavia Blue Line

Član
Evo da i ja predstavim svog limenog ljubimca.Škoda Octavia(blue line) 2003. godiste.
1.9 TDI 66kW 90ks
Uvezena je 2009. godine iz Velike Britanije i ja sam drugi vlasnik.Ovo je moj prvi auto i to "dešnjak":icon_biggrin: Od opereme ima:abs, manualna klima, prednji i zadnji podizači prozora,grijani električni retrovizori,2 Air bag-a,sjedalo po visini, daljinsko centralno zakljucavanje...ja mislim da je to to. Felge su 16", ima fabricki spojler na gepeku :icon_biggrin:
Planova ima dosta, ali finansija slabo. Ali malo po malo i bice to onako kako ja hocu :icon_biggrin:

24grsc7.jpg

2ljgy1f.jpg

2dkl2bk.jpg

1z2j6fd.jpg

1z1gx85.jpg

fljc7k.jpg

Skoro sam uzeo felge 18" O.Z Racing, pragove, Gewinde i opruge zadnje, A branici ce se raditi uskoro, jer nisam se jos odlucio kakav izgled jer ne volim puno da strsi, nesto vise na klasiku da ide...A slike ce biti uskoro sa novim felgama i gewindama :icon_biggrin:
ibamw7.jpg
 
Član
George je napisao(la):
Pa zar se kod nas po zakonu smiju voziti automobili sakomandama na desnoj strani?

Ja kad sam uvezo moglo je. Godinu posle je zabranjen uvoz auta na desnoj strani, ali oni koji su do tada uvezli mogli su voziti kao ja npr. Tako da sad nemam nikakvih problema sa tim :icon_biggrin:
 
Član
kakav je filing na cesti..voziti se konstatno blizu ruba ceste? i šaltung s lijevom?
konverziju na lijevi volan ne planiras?


btw..nice bolid
 
BHT Ovisnik
joooj sevap ga zatamnit,samo radi policije:lol::lol:

inace jako fina octavia,felge ce joj leci samo tako:cool: vjerovatno si se navikao,al ja bih platio da se to sve prebaci na drugu stranu:D
 
Član
Solomaher je napisao(la):
Prelijepa je, još kad "sjednu" felne bice tip top!;)

Hvala puno :icon_biggrin:

saleee je napisao(la):
Fele i gewinde nabaci a pragove prodaj samo ćeš unakaziti avto s njima...;)

Nabacio sam danas i felge i gewinde..planirao sam i pragove i branike da promijenim, pa cemo vidjeti kako ce joj stajati :icon_biggrin:

hakkler je napisao(la):
kakav je filing na cesti..voziti se konstatno blizu ruba ceste? i šaltung s lijevom?
konverziju na lijevi volan ne planiras?


btw..nice bolid

Filing je isti mozda cak i bolje jer pratim rub ceste, jedino preticanje malo zeza jer ne mogu lahko preteci kamione, autobuse :icon_biggrin: Šaltanje malo na pocetku bilo zeznuto, ali ja mislim da bi se svako mogao navići za 7 dana. Nisam planirao jer kod mene je vec 3. godina...;)
 
Član
sema911 je napisao(la):
super skoda,., samo kakve su rakcije plavaca kada te zaustave :lol:

Hvala puno :icon_biggrin:
Heheh bilo je svakakvih reakcija, od toga da krenu na drugu stranu do onih dok mi pisu kaznu zezaju me za volan, a meni ni docega :icon_biggrin:

CoL3 je napisao(la):
joooj sevap ga zatamnit,samo radi policije:lol::lol:

inace jako fina octavia,felge ce joj leci samo tako:cool: vjerovatno si se navikao,al ja bih platio da se to sve prebaci na drugu stranu:D

rado bi ja zatamnio:icon_biggrin: Hvala puno, postavio sam felge, uskoro cu postaviti i slike pa ce te vidjeti.Pravo su joj sjele. Ma lahko sam se naviko i nema potrebe da prebacujem;)

Amer-civic je napisao(la):
Odlicna skoda, tebi svaka cast ako imas osjecaja mjenjac saltat lijevom rukom.;)

Hvala druze:icon_biggrin: Vjeruj da to svako kaze dok ne proba...vrlo malo treba vremena da se covjek usteli;)

Harli_team je napisao(la):
Odličan izbor felgi ;) extra će da sjedne :D

Hvala druze:icon_smile: Postavio sam felge, uskoro cu slike postaviti i bas su joj sjele pravo :icon_biggrin:
 
Član
Evo kako izgleda sa novim felgama i gewindama:icon_biggrin: nisam mogao vise da spustim jer mi zakaca za blatobran. Ja sam zadovoljan kako izgleda...dok bude malo ljepse vrijeme bice novih slika dok je oprana :icon_smile: Branici i pragovi se pripremaju pomalo :icon_biggrin:
15cbsdh.jpg

2nk7ch.jpg
 
Top