Skoda Octavia Blue Line

Skoda Octavia Blue Line

Član
Kao sto rece @renault_fan ofarbaj nazad doboše u crno, da bi felna jos malo došla do izražaja ;) Inače je pun pogodak! :cool:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Premocno,ofarbaj dobose u crno jos da nazad ne strsi sivilo....inace meni jedne od najljepsi felgi za auta ;)

Hvala puno drug:icon_biggrin: Sad sam ih ofarbao u sivu. Moram ih ioanako da mijenjam otisli skroz pa cu te nove ofarbati u crno. I meni se svidjaju pravo:icon_smile:

Solomaher je napisao(la):
Kao sto rece @renault_fan ofarbaj nazad doboše u crno, da bi felna jos malo došla do izražaja ;) Inače je pun pogodak! :cool:

Hvala puno :icon_biggrin: Svaki savjet je dobro dosao ;)
 
Član
Mjera je ovako mani se pragova i branika nemere svako bit ćuner ka ja:icon_biggrin:
samo možda RS look ganjat ostalo je nakarada...;)
 
Član
saleee je napisao(la):
Mjera je ovako mani se pragova i branika nemere svako bit ćuner ka ja:icon_biggrin:
samo možda RS look ganjat ostalo je nakarada...;)

hahah toooo ćuneruu ;) Ne volim nesto da je pretjerano da strsi na autu...Vidjet cu kako ce ovo da ispadne sto sam planirao :icon_biggrin: A volio bih naravno cuti savjete od iskusnijih ćunera :icon_biggrin:
 
Član
dobro su sjele felginjo
ok.gif


a za oem spojeler koji imaš..sam baš...ljubomoran :icon_mad::lol:
 
Član
hakkler je napisao(la):
dobro su sjele felginjo
ok.gif


a za oem spojeler koji imaš..sam baš...ljubomoran :icon_mad::lol:

hvala puno prijatelju:icon_smile: A spojler je dosao na njoj fabricki, mogu ti ga posuditi na par dana :icon_smile:
 
Član
salem17 je napisao(la):
mogu ti ga posuditi na par dana :icon_smile:
drinks.gif

nije beg cicija..svaka ti dala..kada bi samo znao kolko je to zajebano postaviti..ako nije OEM. Bušiti haubu..pa silikonirati,ljepiti,stavljati dihtunge itd...

al nabavit ću ga..prije nego prodam auto :D
 
Član
hakkler je napisao(la):
salem17 je napisao(la):
mogu ti ga posuditi na par dana :icon_smile:
drinks.gif

nije beg cicija..svaka ti dala..kada bi samo znao kolko je to zajebano postaviti..ako nije OEM. Bušiti haubu..pa silikonirati,ljepiti,stavljati dihtunge itd...

al nabavit ću ga..prije nego prodam auto :D

:icon_biggrin: Busi se, po 2 vijka sa obje strane...aBd-a nabavit ces ;)
 
Član
Tinki je napisao(la):
Tamam ! Samo jos ako ima kakvih sitnica i ko lutka je ;)

Hvala puno :icon_biggrin: Radim pomalo sad branike, nadam se da ce dobro sjesti, sad sam skinuo blatarice, trebam postaviti xenone i jos imam kamaru planova,ali finansije diktiraju
 
Član
oem ili hid ?


[/quote]

Ja se ne razumijem puno u xenone. Volio bi ako bi mogli objasniti razliku izmedju te dvije vrste i preporuku koje uzeti naravno :icon_smile:
 
Administrator
HID je xenon set koji imaš da svugdje kupiš i košta od 60+ KM... Dok OEM su fabrički farovi sa xenonima i veoma su skupi a i isto tako i rijetki. Evo ovo je OEM http://www.pik.ba/artikal/5138001/desni-xenon-far-za-skoda-octavia-orginal-sa-balast-om-bez-sijalice/

E sad ti možeš napraviti približno oem-u, tako što kupiš projektore ubaciš u te farove i onda xenone i to je takodjer pun pogodak :)
 
Top