Skoda Fabia 1.4 Mpi

Skoda Fabia 1.4 Mpi

Administrator
fino su mu legle te felgice... jos spustanje i to je to... promijeni te cepove na felgama stavi škoda:cool:

sretno u nastavku;)
 
Član
JAko lijepo drug, ja bi ti savjetovao jos da polakiras kape retrovizora u boju auta i da na maski kromirani rub pofarbas u boju auta...malo sad bode oci posto na crni prednji kraj auta samo je on kromiran... ;)
 
Član
hvala ljudi :icon_smile:

@ pioneer

promijenit cu cepove, naravski :D

@ GolFanatiCars

hvala drug ;)

@ tibor

retrovizore cu skupa sa ovim parnicama raditi sto imam lakirati, samo kontam da mi je masku nekako srediti da ukinem znam, ne stavlja mi se ona mreza maska nikako...
 
Administrator
pa imas za kupiti samo umetak sa tim "rebrima" bez znaka...
i izvadis taj sa znakom a ubacis bez znaka i to je to;)
 
Član
frngla je napisao(la):
dje brate :D odma da idem :D

nista zapucaj odmah veceras u cesku onda :D


inace fino leze ove fele, za 15" odlicne ;) a sada da je slab motor, mah ne ide on ni na 14" sa 175 tackama gumicama, a kamol sa vecim " i sirim, kad se sjetim 225 kod mene, ti jada, gas do pola da krenem na semaforu po ravnom :lol: :lol:

i da, skini blatarice, ne mozes "cunirat" a blatarice ostavit, ne ide :icon_smile:
 
Član
Ima mattigova maska sa horizontalnim rebrima, ali je to skoro komplet maska, ne samo rebra... Dodje umetak (osim rebara) drugciji umjesto tog kromiranog ruba ( nema izbocenja za znak)...

Nesto ovako kao na Cvrcekovoj Fabiji...




Ipak savjetujem ti da odes kod nekog plasticara da ti fiberom popuni rupu od znaka i samo prelakiras u boju auta...mnogo manje truda i para za isti efekat ( Mattigova dodje 75€ + postarina, a stim da smo u Bih to je negdje oko 30€+ )...mattig dere po usima, koda je maska od zlata :icon_eek:

Na tvom mjestu ako zelis ovakvu je ovo:

1 Skini svoju masku i rastavi je ( Kostur+krom okvir+rebra)

2 Kupi negdje od Golfa masku bez znaka

3 Iscjeci rebra sa golfove maske

4 U plasticara nek ti navari na tvoj krom okvir

5 Popuni rupu od znaka

6 Ismirgla, sprickit i prelakira krom okvir

7 Sastavi i stavi na auto

8 Cooliraj, jer mask aza golfa ti je 35-40marki+plasticarenje ne vise od 20 marki + farbanje okvira 30marki = 90 marki gotovo na auto a ovako ces platiti 200 maraka za isti kukac plus jos cekanje narudzbe...a ako budes radio kod dobrog majstora, bit ce kvalitetno odradjeno... ;)
 
Član
hvala lijepo :)

da malo osvjezim, ganja se neka muzika, nesto :)

evo radova








Sad ganjam neki vufercic 10" pa cemo vidjeti dalje... Ranije bi bilo odradjeno, ali mijenjao lezaj tocka pa me to malo unazadilo...
 
Član
hvala, hvala :D vidjet cemo kako ce svirati :D
diskovi su nazalost sad za sad na cekanju, mijenjao prednje plocice i ustanovi se da mi je lezaj ispao bukvalno :S nije upresovan fino bio, onda lagano po novi lezaj, zamjena... izadje me ta muzika s plocicama oko 3 glave, tako da sam otanjio s novcima, a ide se na remo :D cim to pocnem raditi, kacim ovdje :)
 
Član
ne izgleda lose kutija ;) ali mislim da si mozda trebao pravit kao kod tibora, u rezervnu gumu i tu trpat wufer... recimo kod mene, pored wufera stane rusak, kuitja cigara, sokic, zvake, i dvije kile mesa, vise ne moze :lol: zato je izbacen
 
Član
Da i ja konačno uradim update :)

Uradjena kutija za woofer, u pitanju je 15" Sony Xplod woofer 1500 w, 450 RMS i neko žlj pojačalo, 2,2 kW :D

Kutija je uradjena tako da može makar neka gajbica piva pored nje, a nešto smo majmunisali haver i ja sa pojačalom iza uz nadu da se neće pregrijavati (nada umire zadnja :D ). Kutija je ojačana i svi sastavi su premazani epoxy smolom i vlaknima. Morali smo ovako je ukositi radi gepeka, tj. plitak je previse bio, pa smo bili hajmo reći primorani ovako je napraviti...
Evo slike...












Eh ja, umalo da zaboravim, nabavljena je karambolka od rs fabie i ja se nadam da ću je uspjeti uskoro ofarbati i postaviti :icon_biggrin:

 
Top