Skoda Fabia 1.4 Mpi

Skoda Fabia 1.4 Mpi

Član
Eh da vam predstavim svoja kolica :)

Skoda fabia 1.4 Mpi 2003.god. na satu 60000 predjenih kilometara, kupljena sa 52000 :)
Do sada je odradjeno dosta toga, medjutim vecina je na motoru (citaj servisi).
Redom nekim, zamjenjen dihtung dekla, glave, termostat, senzor temperature, nasut novi permant, ulje castrol magnatec 5w40, promjenjeni filteri ulja, goriva, zraka, klime, svjecice, semering, boca permanta, promjenjeni seleni, promjenjen zadnji lonac (u planu srednji) kupljene zimske gume michelin alpin 4 kom. Svi dijelovi (osim guma) kupljeni u skodinom ovlastenom...

Od ovih dodatnih stvari:
Sony CD player cdx-gt630ui, pioneer zvucnici 17 cm, i visokotonci pioneer (vrata).

Evo par slicica













Neke djidje nabavljene :D :D



Farovi za postavljanje :)



Za sad toliko, ako se sjetim necega dodat cu :D

edit:
eto ga i slike sam sredio XD
maglenjake sam naknadno stavio jer su prosli bili ukradeni :)
 
Član
dobar skodilak,a ovi farovi ce lec samo tako,ja da ih imam u kuci ne znam kako bi gledao u njih a da ih ne postavim;)
 
Član
daj nam veće slike, a boja joj je izgleda pravo jebozovna, al daj veće slike pa da to potvrdi
heeheh
pravo fina skodica
 
Član
aa jesi to negdje naletio povoljno na ove farove i uzeo ih, koja je cijena i proizvodac :icon_question:

al nije mi jasno, seleni, lonac da su bas otisli na tako "malo" godina i kilometara... :icon_rolleyes:
 
Član
farovi su naletili jeftino, neke zabice su ostecene, to rijeseno smolom :) TYC proizvodjac... a to za auspuh i selene, auto je po svemu sudeci vise stajalo nego se vozilo pa vjerovatno ima i toga + vlasnik prije mene je vozio 95% kratke lokacije, gume skoro cetvrtaste bile od stajanja, a zadnja vrata (koja su se ocito slabo koristila) su imala zvuk kapije kad se otvaraju koliko su skripala hahahah :D to sam rijesio silikonskom mascu :) doduse i bratu koji je novu fabiu kupio na otprilike slicnom broju kilometara su seleni i lonac otisli :)

ps
da dodam i niklovane one kapice na vratima (one za zakljucavanje) su stavljene :)
 
Član
Iste farove imam i ja, odmah skupljaj pare i ubodi xenone u njih jer im je leca samo taka, svijetli drama nema risova niti ista...sretno sa planovima drug ;)

EDIT: Koliko si platio farove ?
 
Član
cini mi se da sam jucer vidio ove farove na piku, 160km... ako je tako to je bas bagatela, kud nisam ja prije naletio na njih :lol: nego to se odmah stavi na auto :D
 
Član
@ limpi to su ti s pika :D

a ne mogu sad postavljati imam nekog posla, mozda sutra :D

@ tibor

ako si vec postavljao ove farove, daj mi malo ugrubo opisi sta, gdje, kako :D
 
Član
joj, mrzim te, kako naleti na njih odmah :D aj mi ih prodaj i zaradi, stas se mucit sa montazom :lol: :lol:

a nije neka mudrost, odsarafis sve sto smeta, skines, stavis i eto ga, hehe
 
Član
Sines branik, odsarafis 2 velika sarafa pored hladnjaka i 2 mala gore na vrhu veznog lima, skines sazada konektor i izvuces ih van....netko to radi i bez skidanja branika ali nisam nikad ni pokusao jer treba biti precizan pazljiv itd a ja neam nerava za to :cool:
 
Član
Dobra fabija ;)
farovi su ekstra jos ubacis u njih onda xenon i biti ce za 10 :icon_biggrin:
srteno u daljim radovima
 
Top