Skoda Fabia 1.4 Mpi

Skoda Fabia 1.4 Mpi

Član
nisu, nemam vremena, a zeza me fabia konstantno... pali mi se lampica od akumulatora, imam neki sugav osjecaj na volanu... ma svasta, guta pare, a nista se ne desava...
 
Član
fina skoda,ma nadji 15min vremena pa postavi farove :icon_biggrin: ja nebi mogao zaspat a da to neuradim odmah ;)
 
Član
frngla je napisao(la):
nisu, nemam vremena, a zeza me fabia konstantno... pali mi se lampica od akumulatora, imam neki sugav osjecaj na volanu... ma svasta, guta pare, a nista se ne desava...

:icon_sad: ocigledno taj od koga je uzeta nije je odrzavao niti sekunde... a sta na volanu, jel ti trosi gume sa neke strane ? vuce u stranu? ak si i radio mozda ti geometriju nisu bas uradili kako treba... da je neko nije "driftao" pa malo imao kontat sa ivicnjakom...
 
Član
provjeri alternator, provjeri spone, lafete i selene, kakva ti ej letva jel kapi ili skripi kad motas ?
 
Član
ne trose se gume, zamjenjeni seleni, uradjena spura u bihamku, imam sugavi onaj osjecaj ponekad da mi tockovi setaju :S npr kad se vozim i na cesti ulegnuce od autobusa/trolejbusa/kamiona imam osjecaj kao da vuce bez obzira sto ja drzim volan... kao da sam upravlja, ili nagli "udar vjetra" sa strane ono imam osjecaj da ce sam skrenuti... tuga me ufati kad vidim bratovu fabiu sa 130xxx km predjenih, bolja od moje...
 
Član
opet neko njesra sa skodom :icon_mad: preko rupa nesto naprijed zvace, ne znam kako da to drugacije nazovem, kao guma od gumu, guma od lim, ne znam kako da objasnim... ako je neko imao slican problem ili isti nek' javne kako, sta, znam da cu se pruziti opet, makar da znam koliko... :icon_sad:
 
Član
@ amk-70

ne bih je sad prod'o pa makar, dovest cu ja nju u red :D

@ limpi

ono s volanom kako je, tako je... jos ovo sad...
 
Član
pa jesi isao u ovlasteni, sta oni kazu... mada njihova politika ce ti biti, sve treba mjenjat i izbacit ce cifru od koju hiljadicu...
 
Član
evo i ja konacno postavio one farove :icon_smile: namucio se poprilicno, al' fakat vrijedi :D
cucnuli drama, svijetle opako :D

evo i slike :D






 
Član
frngla je napisao(la):
opet neko njesra sa skodom :icon_mad: preko rupa nesto naprijed zvace, ne znam kako da to drugacije nazovem, kao guma od gumu, guma od lim, ne znam kako da objasnim... ako je neko imao slican problem ili isti nek' javne kako, sta, znam da cu se pruziti opet, makar da znam koliko... :icon_sad:


Gumice na balans štangici ili sama balans štanga(česta boljka)
Predpostavljam..kad je mokro..ništa ne škripi.
Inače.. Nice ride kolega
 
Član
uuu pravo su dobro legli farovi, vala dosta si i cekao, nek si ih montirao vise
odlicno je, svaka cast:cool:
 
Član
@ hakkler

to za gumice cu provjeriti, ima sad u skodi akcija besplatan pregled, pa cu se ogrebati :D

@ ArminM

hvala drug :D
haver i ja po auta raskupusali hahahah, al' fakat vrijedi, drugo auto :D
 
Top