Sinula mi neka ideja

Sinula mi neka ideja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upravu si...al pri vecoj brzini....lijepo svjetli al nije to to..tamo oko 35km/h ..a ova ja mislim od 1,5 v ...na 10km/h extra svjetli..evo usliko sam sinoc evo slikee ova je od 12v ova je od 1,5 v mislim da je sijalica od pozicije od auta... ovo je slikano tamo oko 3 sata ... evo kako sad izgleda evo kako izgleda navece..nevidi se dobro posto sam sliko ja u voznji ...al pokuso sam da vam docaram...heehe
 
Član
ev update..mali...skino sam sijalicu od 12v ...stavio od 6v...sad imam 2 fara od po 6v sa prekidacima...a covjek koji se razumije u elektriku kaze da dinama moze da razvija od jedno 20v pri vecoj brzini..i da mogu obe ova da rade zajedno i nece crknut...
 
Član
ej ludi imam malo pitanje ....pojavila mi se ko hrdza ...ono samo izbocina od hrdze...na kromiranom dijelu..dole kod amortizera prednjeg...cim mogu da skinem..ima li neka tekucina da nije skupa..ili nesto drugo...
 
Član
zato i pitam...ja sam konto wd-om ili razredzivacem jer mi izgleda ono kad se blato stvrdne ...pokusacu ..daj boze da ne ode sjaj..al et...nije bas na vidljivom mjestu..al mene zivcira ..svaka packica..
 
BHT Ovisnik
neznam,ja sam par puta svoje tako cistio,al sam ga prije 2-3 mjeseca komplet ispolirao,ko novo,samo sto je ponegdje malkice zagreban
 
Član
evo da i ja predstavim svoje ljute masine :lol::lol::lol::lol:
ovaj desni star 3 godine ja prvi vlasnik 6 brzina simano mjenjac nema amortuzera zasad sam zadovoljan sa njim od kvarova je bilo za ove 3 godine samo krivljene felgi(alminiske) ali se daju lako ispravit!!!
Na njemu jos moram zamjenit zupcanike zadnje nevaljaju s*ebali se!!
A ovaj ljevi je prica za sebe ja sam ko zna koji vlasnik kupio ga ja prije 5 godina za okruglih 10 KM, na njemu bi trebalo svasta nesta radit, rastavit ga komplet podmazat sve moguce lezaje pa onda smirglanje farbanje itd!!!!

Toliko za sad!!!
:123:
 
Član
i ja se spremam za neki tuning al moram kupiti negdje novi kostur od bmx necu nijedan drugi samo bmx pa dodju plasticne pune felge i onda neka jebena boja pravo ...... jos da nadjem kostur ostalo imam...
 
Član
extra su vam planovi...ja isto trebam uzet ram bicikla na otpadu a ostalo sve novo ide..al bi naravno volio da bude bmx...al boze sta bude neka bude...hehe uradio sam mali update na sadasnjem biciklu...stavljenje svenove kocnice..dole "pakne" i gore rucke sve aluminijsko
 
Član
oces ga to prodat....bila bi steta...kad si ga tolko radio..i napravio ....ja jedva cekam..da ga kupim...nasao sam danas felge one sa duplim kracima 25 km komad...nako nisu lose...bili uzeo
 
Član
Da ne otvaram novu temu, sta mislite o Capriolo Adrenalinu ? Da li da ga uzmem, odnosno vrijedi li za te pare ? cijena mu je oko 400 KM :icon_question:
 
BHT Ovisnik
nisam bas upucen u njih,djelovi mu svi ko u mene orginalni sto su dosli,jeftinije ces proc sa nekim Legendom,a kvaliteta je extra,ako mislis nesto bolje uzmi nakamuru
 
Član
evo moje rastavljeno u hodniku...morat sutra novu vanjsku gumu zadnju kupit...i fino ga oprat i deri...za otic na boracko dusu dao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top