Sezona 2011 .....

Sezona 2011 .....

Početnik
rubrika foruma STREET RACE je bila jedna od onih u kojoj se najvise pisalo, a sad najmanje :D:icon_biggrin:
 
Pa bit će kod nas iduće nedjelje ... kako ne znaš :icon_question: :D


Šalu na stranu, ali stvarno je ovo katastrofa šta se dogodilo sa street race scenom, nikakvih najava, nikakvih novosti... :icon_sad:
 
Početnik
pa eto najavljen je Osijek postavljen datum odavno, barem to. ali opet nema ono prica i svega toga kao prije :icon_biggrin:

trebalo bi biti utrka u BiH stvarno ako se ispune neke najave. ali djaba i utrke, opet je scena pala totalno

ni ti skupovi na pistama nisu kao prije. prije nekad je skup nedeljni bio jaci nego danas SR :D
 
Da, sranje, neki dan me drug pita bas imal ista ove godine u BiH i ja bas zastade i kontam, stvarno nista najavljeno za ovu sezonu, sem Osijeka kojemu se svi radujemo ko da je i Nova i 1. maj i rodjendan, sve upakovano u jedan vikend.
Hvala AKS-u iz dubine duse za ta dva rejsa koja spremaju ove godine u Os.
 
Početnik
Evo da se i ja malo ukljucim ovdje ...

Mislim da bi trebalo biti neko kao udruzenje , po meni bi trebalo da postoji nesto kao pomoc klubovima da organiziraju nest, tipa finacijski ... Nemora to udruzenje dati klubu pare , da nebi rekli da su ih pokrali ,al moze donirati semafor,ogradu i jos neke stvari ... gdje jos imaju i svoju reklamu.

Evo moj klub Auto -Moto Klub 70 Sanski Most , mlad je klub, jos nije krenuo kako treba s radom glavni razlog : PARE

Rado bih napravili tipa nesto 402m , tuning styling okupljanje i sl. al odakle toliki novac ???

Nesto ce dati opcina ako odobri , nest ce i klub naci para al to je sve za jednu 0 veliku...





Dusa me boli , sto znam da kad bih napravio trku 402m a znam da bi dosli REPO, Basta i Edo_16V i ostala ekipa , i jos plus ova dijaspora s svojim AMG-ovima i ostalim autima , i znam da bi doslo gledat 1500 dusa minimalno tu trku gdje bi se grad pamtio tako nesto , a i vjerovatno street race scena s tolikim brojem gledanosti ... al za to sve treba punooo para .

A ovako se "sugam" trazim od opcine i sportskog saveza neku donaciju da se napravi bilo sta , pa makar voznja spretnosti ... pa cemo vidjeti kako ce ispasti na kraju svega .



Sve u svemu , sto se mene tice zasad nist nemogu obecati , nazalost je tako






VOLJU IMAS ; LOKACIJU IMAS : AL ONO GLAVNO NEMAS : FINANCIJE ...
 
Top