Sezona 2011 .....

Sezona 2011 .....

Član
Ima li kakvih najava, prica li se sta po mahalama... Ko sta pravi, ko sta organizuje :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Evo i javno da kazem da mozda od iduce sezone bude koja utrka u Sarajevu, ali otom potom ;)
 

IGY

Član
Ja znam da ce Osijek da gori ponovo :)
A ovo za Sarajevo iskreno se nadam da ce biti nesto i kod nas.....
 
Član
Kontao sam ja otvoriti ovakvu temu za dB scenu ali reko nista od tog nema!
A za SR i aj volim slusati "traceve" i najave sta ko kako
 
Član
U Sarajevu su najludje trke, toliko raje bude... :icon_biggrin: Al sumnjam da bude sta od toga.
 

IGY

Član
Davor_ je napisao(la):
Kontao sam ja otvoriti ovakvu temu za dB scenu ali reko nista od tog nema!
A za SR i aj volim slusati "traceve" i najave sta ko kako

Moze i dB i style sve gurajte ovde, ipak to sve spada pod street race...
 
Član
iskreno se nadam gradisci najvishe...mnogo dobar provod bio ove godine...steta sto jos nisu organizovali...kako sam cuo sprema se i sljedeca godina jos bolja pa se nadamo...i zelimo im svu srecu da urade posao kao i ove godine... :D
 
Član
Ja sam misljenja da, ako iduca godina bude ko ova ili sekundu slabija od ove, 2011 ce sasvim sigurno biti i definitivni kraj SR scene u BiH.... :icon_sad:
 
Početnik
kad sve sagledam, mislim kao i Esso
nebi me uopce cudilo kad sve pogledam detaljno, da SR-a 2011 ne bude nikako u BIH

ako bude tako ostaje samo Osijek, a to nije vrijedno sklapanja auta. ne radi te utrke, daleko od toga, to je odlicna utrka, ali nije vrijedno davati brdo para i truda da bi 2 puta godisnje isao u susjednu zemlju potegnuti auto ;)

ja bi prvi volio da nisam u pravu i da ne bude tako, jer bi 2011 mogao voziti sa jos ljepsim i brzim autom nego 2010 :icon_biggrin:
 
Top