Sezona 2011 .....

Sezona 2011 .....

Početnik
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=175035639195388&set=a.122111137821172.13120.100000668602333&ref=nf
 
Član
ja mislim da ce biti jadna k'o i dosad ,k'o i sve ostalo u nasoj drzavi...
jednom rijecju:JADNO!
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ja mislim da ce biti jadna k'o i dosad ,k'o i sve ostalo u nasoj drzavi...
jednom rijecju:JADNO!

mozda se susjedi potrude,pa ce biti zanimljivije,mozda nam krene ove godine,ko zna. Jad jeste u drzavi,ali budimo optimisti:cool::cool::cool:
 

IGY

Član
edo_16v je napisao(la):
Gera je opet najavio Zivinice

jel najavio ultimat fajt ili trku :cool:

moje oci to nece opet gledaati, a kako su svi ozbiljniji takmicari rekli nece ni oni, tako da je to odmah pisi propalo
 
Član
IGY je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Gera je opet najavio Zivinice

jel najavio ultimat fajt ili trku :cool:

moje oci to nece opet gledaati, a kako su svi ozbiljniji takmicari rekli nece ni oni, tako da je to odmah pisi propalo

ak-otok otkazuje svoje sudjelovanje u zivinicama!
takoder i svi auti koji su dolazili na race iz slavonije!!
 
Početnik
pa svi samo znate otkazivati a nece niko da spomene takodjer incident (mislim pred 2 - 3 godine da je to bilo) koji se desio u Velikoj Gorici, i to jos na nacionalnoj osnovi, i jos je policija na kraju morala obezbjedjivati i izvoditi neke osobe. to se je spomenulo da nije ok i nista vise, a ovo u Zivinicama se kritikuje na sve strane na sva zvona

ljudi koji su pravili utrku i najavili su da rade sa smanjenim budjetom, tako da posebno neko osiguranje nisu mogli obezbjediti

ove godine bi ukoliko prodje po planovima sve to, na obe utrke u Zivinicama trebali biti zastitati i to u vecem broju

niti na ostalim okolo utrkama ja nisam vidio mnogo nekog obezbjedjenja, samo sto se nista nije desilo pa se nije ni kritikovalo (u Velikoj Gorici jeste, pa opet kao nikome nista..). da je bio neko da zakuha, bas me zanima sta bi onda bilo.
osim u Osijeku, tu ima vece osiguranje ali opet koliko vidim ne pokriva citavu stazu i park vozaca itd. vec najvise ulaz i predstartni prostor, i teoretski da izbije neki incident recimo u parku vozaca opet bi se svasta moglo desiti dok obezbjedjenje dodje

no mislim da nije stvar otkazivanja samo sigurnosne prirode, vec i propagande protiv tih organizatora itd..

kome se vozi doci ce. ja cu osobno doci da povratim ponovo sebi rekord staze i da pozdravim odredjene prodane duse ;)
 
Član
Kod bosnjaka nista nemoze normalno,tako ni street-race.
Ima odredjeni broj ljudi koji voli street,ali ima isto toliko ljudi ako ne i vise sto bi voljeli to sve pogledati ali nisu informisani gdje se odrzava i kako doci tamo,tako da mislim da jako veliki ulog u svemu ovom imaju mediji koji naravno skoro pa nikako nedolaze na ovakva desavanja .
Da je vise ljudi na ovim desavanjima boljeg programa npr.Party,pokusati pozvati neke tunerske kuce da predstave novitete,malo od ovog napraviti nesto vece,nesto sa vise desavanja na jednom mjestu koje traje 2-dana.
Al vjerovatno niko nema HAJRA od tog pa se i neorganizuje.Volio bi da ova sezozana bude bolja i da bude malo vise raje na bio kojem street-u u drzavi.
A ko ima para moze otici na pravo okupljanje koje traje 30-god :icon_smile:http://www.woertherseetreffen.at/
 
Početnik
HONEY je napisao(la):
pa svi samo znate otkazivati a nece niko da spomene takodjer incident (mislim pred 2 - 3 godine da je to bilo) koji se desio u Velikoj Gorici, i to jos na nacionalnoj osnovi, i jos je policija na kraju morala obezbjedjivati i izvoditi neke osobe. to se je spomenulo da nije ok i nista vise, a ovo u Zivinicama se kritikuje na sve strane na sva zvona

ljudi koji su pravili utrku i najavili su da rade sa smanjenim budjetom, tako da posebno neko osiguranje nisu mogli obezbjediti

ove godine bi ukoliko prodje po planovima sve to, na obe utrke u Zivinicama trebali biti zastitati i to u vecem broju

niti na ostalim okolo utrkama ja nisam vidio mnogo nekog obezbjedjenja, samo sto se nista nije desilo pa se nije ni kritikovalo (u Velikoj Gorici jeste, pa opet kao nikome nista..). da je bio neko da zakuha, bas me zanima sta bi onda bilo.


osim u Osijeku, tu ima vece osiguranje ali opet koliko vidim ne pokriva citavu stazu i park vozaca itd. vec najvise ulaz i predstartni prostor, i teoretski da izbije neki incident recimo u parku vozaca opet bi se svasta moglo desiti dok obezbjedjenje dodje

no mislim da nije stvar otkazivanja samo sigurnosne prirode, vec i propagande protiv tih organizatora itd..

kome se vozi doci ce. ja cu osobno doci da povratim ponovo sebi rekord staze i da pozdravim odredjene prodane duse ;)

Ti dodjes, i eto i nas, gdje cu ako necu u Zivinice...
 
Član
HONEY je napisao(la):
pa svi samo znate otkazivati a nece niko da spomene takodjer incident (mislim pred 2 - 3 godine da je to bilo) koji se desio u Velikoj Gorici, i to jos na nacionalnoj osnovi, i jos je policija na kraju morala obezbjedjivati i izvoditi neke osobe. to se je spomenulo da nije ok i nista vise, a ovo u Zivinicama se kritikuje na sve strane na sva zvona

ljudi koji su pravili utrku i najavili su da rade sa smanjenim budjetom, tako da posebno neko osiguranje nisu mogli obezbjediti

ove godine bi ukoliko prodje po planovima sve to, na obe utrke u Zivinicama trebali biti zastitati i to u vecem broju

niti na ostalim okolo utrkama ja nisam vidio mnogo nekog obezbjedjenja, samo sto se nista nije desilo pa se nije ni kritikovalo (u Velikoj Gorici jeste, pa opet kao nikome nista..). da je bio neko da zakuha, bas me zanima sta bi onda bilo.
osim u Osijeku, tu ima vece osiguranje ali opet koliko vidim ne pokriva citavu stazu i park vozaca itd. vec najvise ulaz i predstartni prostor, i teoretski da izbije neki incident recimo u parku vozaca opet bi se svasta moglo desiti dok obezbjedjenje dodje

no mislim da nije stvar otkazivanja samo sigurnosne prirode, vec i propagande protiv tih organizatora itd..

kome se vozi doci ce. ja cu osobno doci da povratim ponovo sebi rekord staze i da pozdravim odredjene prodane duse ;)

naravno da je stvar propagande..ni prvi ni zadji incident koji se desio na bilo kakvim okupljanjima pa ne vidim da ljudi prestaju ici na fudbalske utakmice i sl. ne znam samo sta se misli postici bojkotovanjem i ovako malog broja utrka..
 
Član
uvijek je bilo.. ko hoce otici ce ko nece, nece otici.. i bezveze rasprave.. ljudi su rekli tamo vise nece i to je to.. uvijek ce doci ljudi.. bar ljudi ima :D
u osijeku je stvarno prijateljska atmosfera gdje god se okrenes...;) ali naravno da uvijek moze doci do gluposti...
 
Top