Sezona 2011 .....

Sezona 2011 .....

Član
Htjeo sam samo reci da je veca prisutnos medija na street-u opcenito,bilo bi puno vise ljudi kao posjetioci a mozda i kao ucesnici.
 
Član
u Osijeku su obilježeni zaštitari tamo gdje treba da se vidi tko je tko. Ostali neuformirani zaštitari se nalaze posvuda na prostoru piste, kao i policija. Događaju se incidenti uvjek, to nitko ne može spriječiti. Ali, upravo velika razlik leži upravo u tome da se ne dopusti da to eskalira. Priča u Živinicama nije bio incident, već trosatna tortura jedne te iste ekipe, i upravo je grubi nemar doveo do žive sramote za Živinice.

Ne treba otkazivati utrke, nikako. Ali isto tako, brate, ako nisi za organizaciju radije idi traži neki drugi hobi. Scena je ionako na klimavim nogama, a ovakve stvari vam sasvim sigurno ne idu u korist, jer nitko pametan neće ulagati vrijeme i novac za reklamu dok je takva situacija.
 
Član
kalkan je napisao(la):
u Osijeku su obilježeni zaštitari tamo gdje treba da se vidi tko je tko. Ostali neuformirani zaštitari se nalaze posvuda na prostoru piste, kao i policija. Događaju se incidenti uvjek, to nitko ne može spriječiti. Ali, upravo velika razlik leži upravo u tome da se ne dopusti da to eskalira. Priča u Živinicama nije bio incident, već trosatna tortura jedne te iste ekipe, i upravo je grubi nemar doveo do žive sramote za Živinice.

Potpisujem, da ne pisem djabe skoro istu stvar :icon_biggrin:
 
Ono sto se desilo u Zivinicama ja nikad ni na jednoj trci nisam vidio bilo je par incidenata i u Hrvatskoj na trkama,ali to se nemoze porediti sa ovim ovo je stvarno bilo da nepovjerujes sta se desava citav dan pet likova maltretira i vozace i gledaoce i policiju.
 
Član
Gdje god podjes ima debila i krkana,ali zato ako je organizacija na nivou nema potrbe za sekiracijom,zato sam napisao u prvom post-u,da bi bilo para od svega toga treba vise desavanja na jednom mjestu kako bi imao sta da ponudis ljudima naravno to se naplati,jedan dio ide za medije drugi za troskove a treci u dzep.tako nek prodje jednom dva puta da je sve o.k.treci put ces zaraditi troduplo,al otom potom,bezveze se mi ovde raspravljamo,ove sezone ja idem pa taman se sam takmicio;););)
 
Član
kalkan je napisao(la):
u Osijeku su obilježeni zaštitari tamo gdje treba da se vidi tko je tko. Ostali neuformirani zaštitari se nalaze posvuda na prostoru piste, kao i policija. Događaju se incidenti uvjek, to nitko ne može spriječiti. Ali, upravo velika razlik leži upravo u tome da se ne dopusti da to eskalira. Priča u Živinicama nije bio incident, već trosatna tortura jedne te iste ekipe, i upravo je grubi nemar doveo do žive sramote za Živinice.

Ne treba otkazivati utrke, nikako. Ali isto tako, brate, ako nisi za organizaciju radije idi traži neki drugi hobi. Scena je ionako na klimavim nogama, a ovakve stvari vam sasvim sigurno ne idu u korist, jer nitko pametan neće ulagati vrijeme i novac za reklamu dok je takva situacija.

ja samo hocu reci da ako neko ne moze pomoci ne mora ni odmagati..ja licno nemam nikakve veze sa tim,iskljucivo sam u ulozi gledaoca i naravno da svako ima pravo odluke hoce li doci ili ne,ali ovako javno bojkotovanje koje poziva i druge da ucine isto mi se ne svidja..
 
Početnik
semma je napisao(la):
naravno da je stvar propagande..ni prvi ni zadji incident koji se desio na bilo kakvim okupljanjima pa ne vidim da ljudi prestaju ici na fudbalske utakmice i sl. ne znam samo sta se misli postici bojkotovanjem i ovako malog broja utrka..


upravo tako, na nekim utakmicama u svijetu je bilo cak i poginulih pa se opet ide, a o neredima tu da ne pricam
u kafic kad covjek ode nije siguran

obezbjedjenje se mora uvesti, koje ce imati dovoljan broj, biti pripravno i sposobno rijesiti takve stvari. ako to uvedu mislim da je to odlican potez i ne vidim zasto onda bojkotovati, ja cu ici voziti

inace, logicno, nije niko budala ici negdje gdje nije siguran

junfer je napisao(la):
Htjeo sam samo reci da je veca prisutnos medija na street-u opcenito,bilo bi puno vise ljudi kao posjetioci a mozda i kao ucesnici.


definitivno da
no bile utrke dobre ili lose, medijsku paznju skoro da nemaju nikako nazalost

kalkan je napisao(la):
u Osijeku su obilježeni zaštitari tamo gdje treba da se vidi tko je tko. Ostali neuformirani zaštitari se nalaze posvuda na prostoru piste, kao i policija.


to nisam znao, ako je tako svaka cast onda na organizaciji ;)
 
Član
Repo izbaci ti svoj kalendar dje ces sve vozit da raja zna :D
SRCS mora organizovat nesto , Sejo ce to pogurat!!!
Pozdrav svima !!!!
 
Početnik
ako bude sve ok, vozit cu ama bas gdje god mognem ako imadnem novca da odem. sve po HR i BiH
 
Član
U ovoj nasoj drzavi sve je nenormalno.Treba napravit blokadu saobracaj u u gradovima BH i trazit da se zatvori svake nedelje pomocna pista za avione.Jedino tako se nesto moze uradit u ovoj nasoj drzavi.
 
Početnik
Ja pokusavam da organizujem voznju spretnosti , mislim da ce bude u junu naravno BIHAMK i AMK 70 ...

Sad jedino neznam , da li ce da bude na lokalnom nivou il na drzvanom , posto kriza je s parama ...


Kako god , ako se sta rijesi , svi ste pozvani , iako ne bavite te se tim voznjama spretnosti al BUJRUM :cool:;)
 
Top