Sezona 2011 .....

Sezona 2011 .....

Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sarajevo je zasluzilo jedan kvalitetan street race

da,ali gdje imas kilometar pravca ili bar 800 metara a da mozes "legalno" odrzat dogadjaj


treba ko u nfs underground 2 potkupit cuvara piste :lol: hehe
 
Početnik
ja ama bas nista nikome vise ne vjerujem dok ne vidim :icon_biggrin:
uvjek se mnogo prica pred svaku sezona, a situacija okolo stvarno nije dobra

dali ima ikakvih naznaka da u Hrvatskoj bude utrka nekih osim Osijeka?

Zivinice - prica se da se vise nece odrzavati nikad
makar ako se netko odluci gore praviti utrku ponovo, ja osobno nemam nista protiv toga i vrlo rado cu doci

Mostar - kao sto sam reko na pocetku, dok ne vidim sluzbenu najavu pred trku ili konkretan iznesen plan nekog od 2 moguca organizatora iz Mostara ne vjerujem nista, na te price "ma bit ce nema problema" se i ne obazirem

i, sta ostaje dalje? Banja Luka/Laktasi/Gradiska, nekad se je tu odrzavalo i ove godine jednom Banja Luka od vas Drag Masters, ali kao sto si reko Bozo jos konkretno ne znate ni vi zasigurno nista

o popularnosti sporta da ne govorim.. to je dotaklo dno

evo ja se prvi nadam da cu imati gdje voziti osim Osijeka, ali trenutno gledajuci sve ja nisam optimistican nikako..


e da dodam jos nesto.. u Sarajevu bi se volio pojaviti vise nego ista.. makar na 201 metar..
 
Član
Octane je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Ja mislim da je SR scena lagano prnula u cabar ... jedino momci iz Osjeka sto jos guraju sa SRCS podrskom ...


Kupujem sebi biciklo :icon_biggrin:

Pa sad... kao da ove godine u BiH niko ništa ne napravi???:icon_eek:

vi ste svoje pokazali u banja luci...
vi i vasa organizacija...
kao "zaboravili"podijeliti nagrade za styling
:lol: svasta...
 

IGY

Član
nasao sam vec izbacen kalendar SR-ova ali za Madzarsku i Sloveniju, kako ce nam vec tad biti bezvizni rezim, ako zelite objavicu kalendar kad gdje sta ko i kako :)
 
Početnik
IGY je napisao(la):
nasao sam vec izbacen kalendar SR-ova ali za Madzarsku i Sloveniju, kako ce nam vec tad biti bezvizni rezim, ako zelite objavicu kalendar kad gdje sta ko i kako :)


objavi svakako, ako su kalendari definitivni

meni osobno to malo znaci, bezvizni rezim mi nista ne mjenja jer vec i od prije sam mogao ici gdje god zelim pa nisam isao dalje od HR. ako necu voziti u svojoj zemlji, slabo mi znaci ici u strane zemlje gdje me nitko ne pozna, doci odvoziti i pakovat se kuci. mene trenutno iskljucivo zanima HR i BiH
 
Član
Ajde IGY baci taj kalendar za madjarsku i sloveniju nek se nadje ba neko ce otici nikad se ne zna...;)
 
Član
ljuboje je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Ja mislim da je SR scena lagano prnula u cabar ... jedino momci iz Osjeka sto jos guraju sa SRCS podrskom ...


Kupujem sebi biciklo :icon_biggrin:

Pa sad... kao da ove godine u BiH niko ništa ne napravi???:icon_eek:

vi ste svoje pokazali u banja luci...
vi i vasa organizacija...
kao "zaboravili"podijeliti nagrade za styling
:lol: svasta...

nemoj ti mene u to kolo da stavljas :icon_smile:

AK Crankshaft nije nista organizovao :D
 
Član
Pa mislim da tebe Dottore nije ni spomenuo , jedino ako je mislio na biciklo:icon_eek::icon_biggrin:.


Što se tiče Banja Luke samo se nemojte sekirati nego pravite aute;)
 
Top