Seat Leon FR TDI..19" RS6

Seat Leon FR TDI..19" RS6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sarajlic je napisao(la):
Samo ih skini i licno cu doc i vratit ih opet na auto :icon_biggrin:
:icon_eek: Kako dobro stoje majko mila :cool::cool::cool:

@GFC:hvala drug.
@akka:takodje hvala..
@Sarajlic: :lol::lol::lol:..brate bog si!
 
Ne skidaj ovo nikad, S A V R Š E N O ;) ;) ;)

Ma najbolji točak u wag grupaciji. I samo mi reci jel´ ih teško naći u 5x100 promjeru ?

Prelijep leon stvarno drug.
 
Član
Odličan seat, preksinoć sam ga vidio sa novim felgama, uživo je PERVERZIJA, Tadija imaš ukusa nema šta :cool:
 
Član
@dbabic:Ne znam stvarno,ovo je meni naletilo kod poznanika,pa smo neku trampu pravili..hvala ti :)

@nemanja:hvala ti ;)
 
Početnik
dbabic6676 je napisao(la):
Ne skidaj ovo nikad, S A V R Š E N O ;) ;) ;)

Ma najbolji točak u wag grupaciji. I samo mi reci jel´ ih teško naći u 5x100 promjeru ?

Prelijep leon stvarno drug.

Postoje u rasponu 5x100 ali su replike.
@haver ako htjednes mijenjati i prodavati felge ikad prvo se meni obrati uzeo bi ja ako se mognemo dogovorit,A dotad samo scipi pa ih skini nedo ti Bog jer auto je na njima jednostavno perverzija,savrsenstvo,ljepota,spejs satl...ma ugl razumijes sta ti hocu rec :D ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
dbabic6676 je napisao(la):
Ne skidaj ovo nikad, S A V R Š E N O ;) ;) ;)

Ma najbolji točak u wag grupaciji. I samo mi reci jel´ ih teško naći u 5x100 promjeru ?

Prelijep leon stvarno drug.

Postoje u rasponu 5x100 ali su replike.
@haver ako htjednes mijenjati i prodavati felge ikad prvo se meni obrati uzeo bi ja ako se mognemo dogovorit,A dotad samo scipi pa ih skini nedo ti Bog jer auto je na njima jednostavno perverzija,savrsenstvo,ljepota,spejs satl...ma ugl razumijes sta ti hocu rec :D ;)

Ako ih budem prodavao zvacu te sigurno...a sad i da hocu da ih skinem ne smijem :D
 
Legend
ovo je PUN POGODAK
mislim da su felge BETON

samo ziv bio, nadji karambolke ili od FRa ili oc CUPRE, i u pod, vidio sam neko prodaje gewinde za 150 ovdje na forumu, uzmes to i rahat si :))
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ovo je PUN POGODAK
mislim da su felge BETON

samo ziv bio, nadji karambolke ili od FRa ili oc CUPRE, i u pod, vidio sam neko prodaje gewinde za 150 ovdje na forumu, uzmes to i rahat si :))

@rinaldo:hvala :D
@noke:Hvala na pohvali...a ovo za karambolke od FR-a ili Cupre,da si se zagledao vidio bi nesto,pragovi su od FR-a...zadnji branik je isti kao kod FR-a samo duzi,zato sto sam ja tako htio,prednji branik necu da diram.A gewinde,sta ja znam razmislicu ;)
 
Legend
znam da je auto fabricki fr, i da je zadnja karambolka od FRa, ali mi nekako strsi previse i nazad i naprijed, ne svidjaju mi se nikako, ne znam sto :icon_cry:

ali eto.. to je moje misljenje, tvoj auto, pa ti biraj sebi :icon_smile:

ugl, lijep je stvarno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top