Seat Leon FR TDI..19" RS6

Seat Leon FR TDI..19" RS6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
havver je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ovo je PUN POGODAK
mislim da su felge BETON

samo ziv bio, nadji karambolke ili od FRa ili oc CUPRE, i u pod, vidio sam neko prodaje gewinde za 150 ovdje na forumu, uzmes to i rahat si :))

@rinaldo:hvala :D
@noke:Hvala na pohvali...a ovo za karambolke od FR-a ili Cupre,da si se zagledao vidio bi nesto,pragovi su od FR-a...zadnji branik je isti kao kod FR-a samo duzi,zato sto sam ja tako htio,prednji branik necu da diram.A gewinde,sta ja znam razmislicu ;)

Kod mene su te gewinde :cool: ako budes htio javi se
 
Član
ako ti ikad padne na pamet da mjenjas felge. sjedi malo, popij sta .. nek ti prodje ta ideja :D

PUN POGODAK.
 
Početnik
C.Norris je napisao(la):
ako ti ikad padne na pamet da mjenjas felge. sjedi malo, popij sta .. nek ti prodje ta ideja :D

PUN POGODAK.

Prvo ce se meni javit pa nek onda piej :D
Da ponovim jednostavno savrseno mu stoje :cool:
 
Član
druze feluge savrseno stoje svaka cast, pricao mi je momak koji ti je pravio prstenove za feluge borislav da ces stavljati 19 i mi jednu vece navracali dole u garazu da vidimo jesi stavio a tada su bile one bivse 18 ;),to je bilo u avgustu
 
Član
@neso:Kad dodjes pijemo kafu,javi se.Jebiga,ovih nekoliko puta uvijek neka frka,hvala na komentaru :)
 
Član
Neki dan prolazim kraj Tus-a kad vidim neko pere seat-a vratim se pozdravim i upoznam "suvlasnika" auta i zagledao malo auto s vana i unutra, sve pohvale felne su za 10!;)
 
Član
@davor:Taman ja iz tusa,kad ti ode.Pozdravi starog!A "suvlasnik" se odusevio BMW-om;)
@bucky:Hvala drug
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top