Seat Leon FR TDI..19" RS6

Seat Leon FR TDI..19" RS6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

dobre su oboje, zavisi koje se tebi vise svidjaju te stavi ;)
na ove 17ke bi ga trebalo jos spustiti ako se odlucis za njih, iako vece su bolje na tvoj body kit;)
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

AnDel je napisao(la):
dobre su oboje, zavisi koje se tebi vise svidjaju te stavi ;)
na ove 17ke bi ga trebalo jos spustiti ako se odlucis za njih, iako vece su bolje na tvoj body kit;)

Dijelimo isto misljenje,zato ove prodajem :)
 

LSD

Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

T-ovke su vrh samo sto moras jos malo spustiti auto.
imas gewinde?
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

po meni su bolje one 18'', mada ni ove nisu lose ;)
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

18'' su mi unikatnije nisam vidio da ih iko ima a i drama stoje na autu u onoj kombinacij sa crno sivom ide uz zutu, ove bormet su dobre al nekako pomalo izgledaju na autu radije 18;)

Il jos bolje 18 za ljeta 17 za zime :D
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

adi187 je napisao(la):
18'' su mi unikatnije nisam vidio da ih iko ima a i drama stoje na autu u onoj kombinacij sa crno sivom ide uz zutu, ove bormet su dobre al nekako pomalo izgledaju na autu radije 18;)

Il jos bolje 18 za ljeta 17 za zime :D

Pa tako i bude za ljeto i zimu,jos ih malo "pronosamo" i vracamo 18-ke :)
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

Definitivno su ljepše 18ke na tvoj stil... Leon ti je munja :cool:
 
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

oba modela felgi su dobra i stoje mu ekstra ali prve su njemu pun pogodak da su ove 18 mozda bi to bilo druga prica ;)
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

masina extra vec sam ga vidio dosta puta dosta mi je ljepsi tako bez spojlera onog sto si imao na gepeku,a boja extra fina a feluge ako 18 ako ti se nesvidjaju javi :p hehe salim se malo moje misljenje da mu ljepse stoje 18 nego ove 17,hehe htjeo sam se okrenuti zatobom u doboju kad sam bio sa onom astrom :D
 
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

fin auto vidjeo sam ga na starim felnama skoro u gradu a i kad smo pricali onaj dan o autu sve sam ti reko 10+
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI,Borbet T 9,5x17 :)

Schumi je napisao(la):
Definitivno su ljepše 18ke na tvoj stil... Leon ti je munja :cool:

Hvala :)

dado...c::: je napisao(la):
fin auto vidjeo sam ga na starim felnama skoro u gradu a i kad smo pricali onaj dan o autu sve sam ti reko 10+

:)

nesobrzi je napisao(la):
masina extra vec sam ga vidio dosta puta dosta mi je ljepsi tako bez spojlera onog sto si imao na gepeku,a boja extra fina a feluge ako 18 ako ti se nesvidjaju javi :p hehe salim se malo moje misljenje da mu ljepse stoje 18 nego ove 17,hehe htjeo sam se okrenuti zatobom u doboju kad sam bio sa onom astrom :D

Hehe,ma vracam sutra 18-ke,ovo me mali nagovorio da ih stavim,kaze nisam ih dzabe polirao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top