Seat Leon FR TDI..19" RS6

Seat Leon FR TDI..19" RS6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Leon FR TDI..potreban savjet!

Znaci zamijenio sam Borbet T 17-ke za OEM 19-ke od Audija RS6.Eh sad,posto je covjek poceo sa poliranjem jedne,a meni mrsko da to dovedem do kraja,a i previse "sljasti" kad se uradi sta vi mislite u koju boju da farbam ove felge?Budite kreativni :icon_smile:..Takodje jos ako bi znali i kod boje koju predlazete,bilo bi super :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI..potreban savjet!

ooooj felge su avion :D
ako bi vec ostavio sebi one 18" od prije (crno sive). bilo bi dobro u neku ludu boju ih udarit :)
ako ne volis to . najbolje bi onda bilo u org. sivu boju. crna bi ih nekako zatvorila.
eto moje misljenje (:)
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI..potreban savjet!

Treba ti nesto odvaznije od sive da bi razbo zutilo na tvom autu definitivno ;)
A i vidio sam te danas kraj langola prolazis, iznenadi se prozor spusten (inace svi prozori gore nista se ne vidi););)
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI..potreban savjet!

Ne znam bas za crvenu,nisam nesto spreman za to.Stariji sam ja covjek,da sam mladji,mozda.A za grafit sivu,bojim se da ce ga zatvorit,posto je drug na crvenu cetvorku Golfa uradio to i nije nesto ispalo.Vidjecu,ne znam jos,uglavnom hvala svima.
 
Član
RE: Seat Leon FR TDI..potreban savjet!

Evo jos jedan update,na auto su stavljene OEM 19-ke od RS6 Audija, razmisljao sam dugo kako da ih ofarbam i onda sam se odlucio za "klasika" sivu boju,zato sto mi ostaju one 18-ke crno-sive pa sam htio da vidim kako ce izgledati ovako,po meni je pravo dobro,a ne znam sta vi mislite,pa izvolite!Na njima su Michelin gume 235/35/ZR19.Evo i par slikica kako to izgleda na autu:











 
RE: Seat Leon FR TDI..!

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: ma ne diraj ni pod razno :cool:

ekstra model felgi ;) na ekstra autu :icon_biggrin
 
Član
Bolje nemogu stajati...najbolje po meni felge koje si imao ,da mu najbolje stoje ..Extra sad izgleda Leon
 
Početnik
Samo ih skini i licno cu doc i vratit ih opet na auto :icon_biggrin:
:icon_eek: Kako dobro stoje majko mila :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top