Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

svaka cast... ako nije tajna gdje si nasao, ima li negdje u SA, planiram i ja jos jedan uzeti... sad imam 307 D4 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan.... :) ;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 03.07.08.

Bocky je napisao(la):
svaka cast... ako nije tajna gdje si nasao, ima li negdje u SA, planiram i ja jos jedan uzeti... sad imam 307 D4 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan.... :) ;)

kupio sam kod Feleta u radnji FK automotiv na Ciglanama
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 03.07.08.

IGY je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
svaka cast... ako nije tajna gdje si nasao, ima li negdje u SA, planiram i ja jos jedan uzeti... sad imam 307 D4 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan.... :) ;)

kupio sam kod Feleta u radnji FK automotiv na Ciglanama

Husrefa Redzica 12
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

Bocky je napisao(la):
svaka cast... ako nije tajna gdje si nasao, ima li negdje u SA, planiram i ja jos jedan uzeti... sad imam 307 D4 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan.... :) ;)

Sto se tice Pioneer-a autoakustike ubuduce sve mozete kupiti preko mene u prodavnici, koja se nalazi na Ciglanama (Husrefa Redzica 12)

Igy nek su sa srecom i da brpnes i osvojis koji pehar ;)
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 03.07.08.

Fele je napisao(la):
Sto se tice Pioneer-a autoakustike ubuduce sve mozete kupiti preko mene u prodavnici, koja se nalazi na Ciglanama (Husrefa Redzica 12)

Igy nek su sa srecom i da brpnes i osvojis koji pehar ;)

imas ti svega, navratit cu ti jednom pa da vidim..... :D

@ Igy, hvala ti na odgovoru.... :icon_biggrin:
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

Fele je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
svaka cast... ako nije tajna gdje si nasao, ima li negdje u SA, planiram i ja jos jedan uzeti... sad imam 307 D4 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan.... :) ;)

Sto se tice Pioneer-a autoakustike ubuduce sve mozete kupiti preko mene u prodavnici, koja se nalazi na Ciglanama (Husrefa Redzica 12)

Igy nek su sa srecom i da brpnes i osvojis koji pehar ;)


hvala, a to mi je i cilj od pocetka i nadam se da cu uspjeti, jer sam se finih para izvalio do sad cirka 1600 KM samo na muziku u posljednjih par mjeseci

P.S. Bocky nema na cemu
 
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

oo igy pa nek je sretno.

meni stoji 306-ica u prasini neotpakovana,a znas problem sa mojom ibizom,faaaaaak!
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

erol_brcak je napisao(la):
oo igy pa nek je sretno.

meni stoji 306-ica u prasini neotpakovana,a znas problem sa mojom ibizom,faaaaaak!

Ja sam ti rekao, ostavi sve kako jeste, i spojis dodatni player i smjestis ga negdje gdje ti nece smetati a da ti je na dohvat ruke
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

Lijepo, lijepo svaka cast! Nek' ti je sa srecom i da ti zarade koji pehar i koji novcic! :)
 
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

budem,al mi valja sam,nema u brckom sve neki mulci,a ja opet tanak sa znajem,ali ko riskira profotira,pa cu probat,samo cu te trebat na msnu pitat oko nekih sitnica,ali valja prvo HU kupiti:)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

addo je napisao(la):
Lijepo, lijepo svaka cast! Nek' ti je sa srecom i da ti zarade koji pehar i koji novcic! :)

hvala nadam se da ce biti nesto od toga :D
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

erol_brcak je napisao(la):
budem,al mi valja sam,nema u brckom sve neki mulci,a ja opet tanak sa znajem,ali ko riskira profotira,pa cu probat,samo cu te trebat na msnu pitat oko nekih sitnica,ali valja prvo HU kupiti:)

dogovorit cemo se sve preko msn
a sad mi nemoj kvariti temu :D:D:D:D:D:D
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   03.07.08.

Prije svega hvala svima na zeljama, nadam se da ce se ostvariti, kutija je predobro ispala, a ja sam i vise nego zadovoljan, kako svira ?
u to su se mnogi sinoc uvjerili, a sa obzirom da je pojacalo smanjeno na minimum jer se tek usviravaju, mislim da ce to biti jos bolje,
P.S. ovom prilikom bi se zahvalio i sponzoru kutije za slusanje i takodze SPL kutije koja ce se praviti u ponedeljak www.solonet.ba
Fele hvala :p:p:p:p:p:p:p:p:p
BRP BRP BRP BRP BRP BRP BRP
evo jedna slikica kako se to uklopilo
2z57ok2.jpg

14mxizl.jpg

2hoza09.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top