Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nova vozilica

oooooo igy pa ovo nisam vidio, nek ti je sa srecom druze.
s obziron na godinu ja mislim da ga nisi puno platio
 

IGY

Član
RE: Nova vozilica

hvala, ja presretan, jest velik skok sa GTI-a preci na 1.4, ali i osjeti se po potrosnji, sto se tice mojih potreba taman mi je, fino ide malo trosi a i ne zahtjeva neka velika ulaganja na odrzavanje
 
Član
RE: Nova vozilica

Lijepo Igy savka cast, nek' ti je sa srecom! I da se navozas puno! Vozio sam jednom od prijatelja ovakvu Ibizu isti motor i ista cak i boja i stvarno lijepo ide (mislim u odnosu na mog dizela:) ) Ali uglavnom lijepo auto! Sretno jos jednom!
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPATE!!!

evo malo sam se i ja potrudio pa uradio nekih par sitnica na auticu, da puno ne duzim sa pricom slike same pricaju
sat u prvobitnoj izvedbi, ide jos mala dorada ali u sustini to je to, taj izgled ce da bude
kdq3i0.jpg


zatim malo sam i promjenio zvuk, ugadnjom sportskog lonca, (cim dobijem vozacku nazad skida se i srednji lonac :p)
2zp0fw3.jpg


zatim su kupljene alu felge sa dimenzijama 195x45x15
m3lup.jpg

s59zxu.jpg

72adj4.jpg


zatim su kupljeni faroi od GTI ibize i obradzeni (zahvaljujem se Ligi na dobro obavljenom poslu)
29567fa.jpg


postavljanje istih (zahvalnica ide Vedi i Aldenu, koji su me podrzavali i pomagali)
n627io.jpg

hvqjir.jpg


ali kako uvjek , ali bas uvjek nesto krene po zlu, i meni je isto tako bilo, farovi mi na zalost ne odgovaraju, i ako su na izgled isti i velicina i duzina je ista, ipak malo je drugaciji oblik, vjerovatno je razlika u godini proizvodnje, kod mene je maska malo drugacija, do sad nisam ni primjecivao to, ali jbg, tako da su farovi sad u kuci i koristim ih umjesto nocne lampe :p

u medzu vremenu sam i kupio 5 metara DLS kabla od 50 kvadratica, tako da mi treba jos par koraka i do muzike u gepeku, ali o tom po tom

jg5agh.jpg



P.S. treba podhitno spustanje, znam to, i svjestan sam da ce biti tih komentara najvise, ali to je sljedece i cim prije to bolje, je, jer ce tek tad felge doi do izrazaja
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPATE!!!

P.S. izivnjavam se na slikama sto su velike, zaboravio sam i h smanjti
 
RE: Seat ibiza UPATE!!!

sve je extra felge su fine sat pogotov ali ove rore su ti katasrofa mislim svak ima svoj ukus ali ovo mi je nimalo nesviđa ima i lijepših nastavaka za zadnji lonac
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPATE!!!

dadao_style je napisao(la):
sve je extra felge su fine sat pogotov ali ove rore su ti katasrofa mislim svak ima svoj ukus ali ovo mi je nimalo nesviđa ima i lijepših nastavaka za zadnji lonac

nije nastavak, nego je koplet zadnji lonac, nesto ne gotivim samo te nastavke, a i slikan je iz loseg ugla, tako da se ne vidi fino, kad napravim bolje slike vidices i da nije to tako kako mislis, :D
 
RE: Seat ibiza UPATE!!!

heheh sretno igy.....nek je sa srecom......e sad vec mozemo na crtu heheheh....sala
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top