Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPATE!!!

Radove sam danas nastavio, sat sam konacno zavrsio, u biti je isti samo sto su diode zamjenjene neonkom i malo manje "sljasti :p" nego obicno. Tek veceras cu vidjeti na sta lici
2llm69t.jpg

zatim auspuh koji se kanim od kako sam ga postavio da ispoliram i on je gotov, evo razlike kakav je bio prije a kakav poslje poliranja
2u62xcp.jpg

nxrssm.jpg

motor je konacno jos malo pa gotov, ima jos malo da se smirgla do punog sjaja ali i sad nije lose
23jl5wo.jpg

1zlrqko.jpg

nq1d2.jpg

zatim sam sa ovom pastom sto imam pokusao malo falc na felgama polirati i uspio sam samo na jednoj i to jedan mali dio, i vec se vidi razlika, moram za to jedan cjeli dan izdvojiti i to fino odraditi
2hn6vrb.jpg
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPATE!!!

konacno i dobosi i kljesta dobili su svoju paznju i ofarbani su u crvenu boju
a5azol.jpg

2q2pa3q.jpg

j1572d.jpg

24l9auw.jpg

t5k8sg.jpg
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPATE!!!

Red je da i ovde napravim mali update
rjec je o audio sistemu koji se trenutno sklapa
stiglo je dugo ocekivano pojacalo
sound magus X1502 sa 1500 RMS na 1 ohm
2eq9tlc.jpg

24cs8r8.jpg

zatim je kupljen osigurac DLS 200 A, a kablovi od 50 mm2 su odavno tu
1gi2jq.jpg

zatim je doslo na red da se malo pojaca struja
naravno krecem od prve karike, idem polako ali hocu da mi je sve po PS-u
Exide X-tra 75 Ah 760 A
2ptxr9d.jpg

zatim RCA Phonocar
mhy1j8.jpg

i aero port 160 mm
24zlz4h.jpg
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!

bice ovako ili nikako, ovo nazad je jos malo pa gotovo, slike mozda za par dana, naravno bez ovolikog zakucavanja (trenutno)

b7ezxc.jpg


a sprjeda mi jos samo fali bad look da napravim i to je to, ostalo je vec haman pa ovako :D
9rnkap.jpg
 
RE: Seat ibiza UPDATE!!!

u brate igy opasno ovo,strasan je i ozada i sprijeda,jedva cekamo rezulate da vidim,prestrano,dobar mali,dobar,samo nemoj bas OVOLIKo spustata,neces ga moci ni vozit:)


ali je predobro,zadnji kraj "schocked"!
 
Početnik
RE: Seat ibiza UPDATE!!!

Svaka čast ,svidja mi se autić,nego nek ti poprave taj puknuti far u photoshopu ;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!

Konacno nakon dugo trazenja, i cekanja stigla je jedna od posljednjih karika sto se tice audio sistema
Pioneer 2 x 307 D2

Ne mogu vam opisati koliko sam sretan sto cu konacno zavrsiti daaaaavno zapoceti posao
Fele hvala ti :lol:
P.S. cjena je bila 270 KM, a vec vidim Dinu kako racuna sve do sad :lol: :lol: :lol:
avqxaf.jpg

6eelb8.jpg

2hgb8td.jpg

2j1tp42.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top