Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 09.07.08

Spico007 je napisao(la):
Muzika je prekrasna,i kvalitetna nema sta.Samo zamaskiraj te kablove ,ili okreni pojacalo,nemoj da se tako vide.Izgubices bodove na stylingu zbog toga,a bilo bi steta.

pojacalo je skriveno i kablovi se ne vide, ovo je bilo slikano tek kad sam skopcao sve i spojio, te provjeravao kako svira :D
BTW auto se ne sprema za style nego za dB race, i ako je bio pehar za german styl u Brckom, odlucio sam da ne idem vise na style nego na dB i pravi se i kutija SPL a za to je zaduzen sponozor www.solonet.ba (Fele) i ovim putem se zahvaljujem jos jedanput....
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   09.07.08

Nakon kutije za slusanje, dosla je na red i SPL kutija, opet hvala veliko sponzoru www.solonet.ba :lol:
i Vedi koji je to sve proracunao i nama svima koji smo to sklapali :lol:
Evo i koja slikica
Skoro pa gotova kutijica
2dkhmvb.jpg

3177fgz.jpg


Zatim sam malo pokusao da zvucno izoliram "lim" na autu, jer previse odzvanja i uvija se, odlucio sam se za jeftiniju varijantu, kobit u spreuju i alu folija, medzutim slabno je pomoglo, ali bolje ista nego nista, u skorije vrijeme ide novi projekat dampiranja a o tom po tom
evo kakoje izgledalo kad sam skinuo tapacirung, go lim
2mgo1nc.jpg

2wnu0k5.jpg

na ovo je kasnije poljepljena alu folija, medzutim nisam slikao jer sam se sav zamazao kobitom :D
Onda jedan pogled u prazan gepek, i konacno zavrnutu dasku za zadnje sjediste na koje je doslo pojacalo, te slaganje stvrai u rezervnu gumu, jer....

somt82.jpg



jer..... sam stavio dasku u gepek, cisto iz razloga da kutija stoji ravno i da je zavrnem da ne leta po gepeku, a prostor koji je ostao naprijed je namjerno ostavljen da mogu bar nesto ispod kutije izvuci kad bude trebalo, oprema i tako te stvari

351isnp.jpg


Da ne bi busio sasiju, jer ne mogu provuci kablove drugacije, malo sam narezao sjedista, tek toliko da prodzu kablovii onda ih obmotao gumom da se slucajno ne bi narezali od lim

20zof7q.jpg


i na kraju gotov proizvod

2yy4cg8.jpg

bjg10y.jpg
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   30.07.08

Fino drug, ali nisi trebao unistiti sjedala...moglo se nesto drugo smisliti sigurno ima jso rijesenja...
 
Legend
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   30.07.08

ma ebo gepek nek ima muziku,mogu mislit kako dere
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   30.07.08

svaka cast Igy, perfektno odradjen posao ;) ....
krivo mi je sto sinoc poleti zamnom, prasinari su me ganjali od otoke.... nadam se da ti nisu napisali puno... ja sam im kljucem izgreb'o cijela zadnja vrata... ;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 30.07.08

Bocky je napisao(la):
svaka cast Igy, perfektno odradjen posao ;) ....
krivo mi je sto sinoc poleti zamnom, prasinari su me ganjali od otoke.... nadam se da ti nisu napisali puno... ja sam im kljucem izgreb'o cijela zadnja vrata... ;)

hvala svima na pozitivnom komentarima
Tibore ovo mi je bila najlaksa varijanata, a uskoro idu druga sjedista tako da mi je to manje vise bitno
Boky pisali su mi na kraju 30 KM za pojas, a prvo su me maltretirali zbog muzike, jer je iza 11 i kaze "vozimo se pored tebe a sve mi nam se trese u autu jesi li ti normalan" onda me za opremu peglao, sve je slozeno ispod kutije i tesko je bilo za pokazati...
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 30.07.08

IGY je napisao(la):
hvala svima na pozitivnom komentarima
Tibore ovo mi je bila najlaksa varijanata, a uskoro idu druga sjedista tako da mi je to manje vise bitno
Boky pisali su mi na kraju 30 KM za pojas, a prvo su me maltretirali zbog muzike, jer je iza 11 i kaze "vozimo se pored tebe a sve mi nam se trese u autu jesi li ti normalan" onda me za opremu peglao, sve je slozeno ispod kutije i tesko je bilo za pokazati...

dobro je nisi puno.... meni su kontali pisati preko 250KM i oduzeti vozacku i na kraju se posvadjam s njima i rijesim na 120KM, za svako slovo sto su mi napisali sam im povuk'o ogrebotinu preko zadnjih vrata....;)

rek'o sam im kako ih nije stid da nama ovdje pisu nesto i glume nekakve sile, a skoro svaku noc prolazim i gledam kako ih drugi samaraju... i naravno neke veze povukao....:D:D

i cuo sam kako su te peglali nesto za muziku i ti govoris da je samo za takmicenja..... dobro je sve zavrsilo kad skontam da su zamnom isli od otoke, i ja sam mislio proci kroz ono crveno, ali kontam i ti ces zamnom... da sam prosao pobjeg'o bi sigurno..... ali po brdima... :lol::lol:
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   30.07.08

Bocky sto im nisi otpjevao od Dine Merlina Ispocetka :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top