Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vernes_AMG je napisao(la):
pa da , nisu neke velike cifre u igri , neki milioncici se spominju , sitnica :D

ako misliš da je to napravljeno da bi se
zaradilo 2,3,5 miliona varaš se.
a kad već spominješ 2 miliona i jesu sitnica
naspram onoga što troše za pripreme, plate i sl
ja navijam za hamiltona, a prije sam navijao za
hakinena ,ali moraš imati respekta prema šumiju
ipak je čovjek u F1 veliki king.
 
na stranu to sto je on 7 puta bio sampion , al ovo je prevara i trik i niko me ne moze uvjeriti u drugacije , mozda ni on nije znao , mozda su njegovi doktori bili placeni da kazu da je on spreman i da nakon nekoliko dana kazu da nije spreman , milion kombinacija ;)
 
Početnik
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

naravno opet sve stimaju Ferrariju...kako da ne,,,,:lol::lol::lol::lol:

pa dokle vise...:lol::lol:
 

MTR

Član
ma supljada zesca , mada sam bio zagrijan da podjem gledat sezonu sad opet vise nisam , F1 se pretvorio u swinger party , j.... ko koga stigne , ovu FIA treba ukinuti nista dobra nije donijela , menadjeri se bogate , vozaci bezzzze , neke od staza se forsiraju ( lose ) a dobrih ima vrlo malo .Shumi ko Shumi , ocekivao sam da ako uleti bit ce prava atrakcija al eto opet nista.
Timovi se finansiraju iz samo njima poznatih izvora i svaka nova sezona je sve gora i gora . Zato stalno pratim super bike Dottorea i kompaniju , barem je interesantno
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
evo maloprije na eurosportu info da će shumi
nastaviti sa treningom i da će pokušati ipak da
se vrati u F1 ;)

Ma kakvi ... pa to je samo trik ... ostalo im jos malo karata, pa hoce da i to prodaju ... :lol::lol::lol::lol:

Ne mogu da vjerujem sta sam sve procitao ovdje ...
 
Član
Ja mislim da oni malo prepadaju druge timove i dizu rejting sebi sa ovim svim i naravno navlace ljude da kupe karte i budu sponzori :)

Neizvjesnost, mozda ce se ipak vratiti, boli ga vrat ne moze, ali ipak trenira, toliko voli formulu, kakav povratak, ipak je uspio, mora mu se oprostiti ipak nije dugo vozio .................

Pa sto pokusava kad ne moze, sto vozi kad ne zna, sto se vraca uopste ?
Ako nije sto posto da ce prvi zavrsiti kako ce onda pomoci ferariju ?

Govorice preko radija, evo me vratio sam se BUUUUU! I svi ce se prepasti :)

Sto bi volio da mogu doci tamo samo da ga prestignem, to bi mi bio cilj jedini.
 
Član
menjic je napisao(la):
Ja mislim da oni malo prepadaju druge timove i dizu rejting sebi sa ovim svim i naravno navlace ljude da kupe karte i budu sponzori :)

Neizvjesnost, mozda ce se ipak vratiti, boli ga vrat ne moze, ali ipak trenira, toliko voli formulu, kakav povratak, ipak je uspio, mora mu se oprostiti ipak nije dugo vozio .................

Pa sto pokusava kad ne moze, sto vozi kad ne zna, sto se vraca uopste ?
Ako nije sto posto da ce prvi zavrsiti kako ce onda pomoci ferariju ?

Govorice preko radija, evo me vratio sam se BUUUUU! I svi ce se prepasti :)

Sto bi volio da mogu doci tamo samo da ga prestignem, to bi mi bio cilj jedini.

:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
menjic je napisao(la):
Ja mislim da oni malo prepadaju druge timove i dizu rejting sebi sa ovim svim i naravno navlace ljude da kupe karte i budu sponzori :)

Neizvjesnost, mozda ce se ipak vratiti, boli ga vrat ne moze, ali ipak trenira, toliko voli formulu, kakav povratak, ipak je uspio, mora mu se oprostiti ipak nije dugo vozio .................

Pa sto pokusava kad ne moze, sto vozi kad ne zna, sto se vraca uopste ?
Ako nije sto posto da ce prvi zavrsiti kako ce onda pomoci ferariju ?

Govorice preko radija, evo me vratio sam se BUUUUU! I svi ce se prepasti :)

Sto bi volio da mogu doci tamo samo da ga prestignem, to bi mi bio cilj jedini.

:icon_eek: :icon_question:

sta rece ziv bio :icon_question:
 
Član
odkad smo bili u monzi meni ferrari team nije nimalo simpatican. kod svih ostalih se moglo uci i gledati njihove bolide, a ferrari visoku ogradu postavio, na dva ulaza po dva sekurcija sa dobermanima i nema pristupa osim ako se ima karta od padock cluba. bivsi se slikao sa schumacherovim bratom ralfom, ja se medju ostalima rukovala sa montoyom. kod jaguara se moglo sjesti u auto, imam sliku sa laudom. samo eto ferrari.. nekako uzviseni. jos su tad vozili jedini sa crnom trakom, to bi odmah poslije napada na WTC. michaela nismo sva cetiri dana nigdje vidjeli. dok ostale uvijek - izvan boxa i auta. a da, najsimpaticniji su mi bili mika häkkinen i coulthard. to bi i zadnja mikina trka. nisam ruku danima prala kojom sam mu rame dotakela hahaha
 
Početnik
RCat pa to je Ferrari...:cool: ili ga volis ili ga mrzis treceg nema..:icon_biggrin:


ozbiljan tim s ozbiljnim vozacima...:icon_rolleyes:
 
Član
Schumacher ''prodao'' 35.000 ulaznica u Belgiji

thumbnail.php


Najava povratka Michaela Schumachera u svijet Formule 1 razveselila je mnoge zaljubljenike u taj sport, ali i organizatore utrka širom svijeta.

Tako ruke od zadovoljstva trljaju organizatori Velike nagrade Belgije, utrke zakazane za 30. avgust na Spa-Francorchampsu, gdje prodaja ulaznica ide bolje od očekivanoga. Prema pisanju Belge, belgijske novinske agencije, od srijede navečer do četvrtka ujutro prodano je oko 3000 ulaznica.

- Trenutno prodajemo ulaznicu po minuti - kazao je portparol organizatora.

Za sada je prodano oko 35.000 ulaznica, a nadaju se u Belgiji, planut će svih 70.000. Očekuje se velika navala Schumacherovih navijača iz susjedne Njemačke.

Schumacher će premijeru u Ferrarijevom bolidu - nakon trogodišnje pauze uzrokovane odlaskom u penziju - imati u Valenciji, na Velikoj nagradi Evrope 23. avgusta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top