Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajde ninđe prebacite na DSF, uzivo potvrđuju da je sve marketing, te da su sve napravili zbog problema u F1 da podignu ugled i gledanost...
 
Član
Ma nije to marketing hahahahh nego recesija burazeru sve se mora :lol:dedo šumi da vozi hahahhahah
 
hahahaha , preskocice , hoce hoce , 2 puta hahahhaha

A moze biti i da je Schumi prevaren , mozda su mu rekli da povreda vrata nije ozbiljna , i da moze voziti i on je pristao i onda nakon par testiranja rekli da ne moze i to je to.

I da , cigancic je najmladji svjetski prvak u historiji F1 , da je i ovu sezonu imao dobar bolid kao sto ga trenutno ima, borba za odbranu titule bi bila vrlo vrlo moguca. :cool:
 
Početnik
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


sta ce mu bolid kad je toliko sposoban dobar i nadaren...:lol::lol::lol:
 
bravof je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


sta ce mu bolid kad je toliko sposoban dobar i nadaren...:lol::lol::lol:

Pa cuj sta ce mu bolid , poceo si pricati gluposti al fkt , stariji jesi al fkt pricas gluposti , kazes trenutno je Alonso najbolji vozac u F1 , pa gdje je sad , gdje su te pobjede , e qrc kad je los bolid , onda Massa , bolid ove sezone los , rezultati losi.

Kad se PIO/MIO momcad osnuje pa Schumi bude za njih vozio onda ces vidjeti koliko bolid utice na rezultat , mada ti to znas al lazes sebe :cool:
 
Početnik
gospodine Vernese,to sam htjeo i da cujem od tebe...zato sto prosle sezone nisi bas tako mislio,...dok je hamilton pobjedjivo,,,te pobjede si mu pripisivo kao talenat...:lol:

a ove sezone mjenjas misljenje i sad tvrdis da je do bolida....

mi ostali navijaci F1 je prosle sezone ako se sjecas komentarisao oko bolida i vozaca i da vise od 80% cini kvalitet bolida a tek onda vozac...a ja ne bi rekao da si se ti slozio s nama;)
 
Član
bravof je napisao(la):
gospodine Vernese,to sam htjeo i da cujem od tebe...zato sto prosle sezone nisi bas tako mislio,...dok je hamilton pobjedjivo,,,te pobjede si mu pripisivo kao talenat...:lol:

a ove sezone mjenjas misljenje i sad tvrdis da je do bolida....

mi ostali navijaci F1 je prosle sezone ako se sjecas komentarisao oko bolida i vozaca i da vise od 80% cini kvalitet bolida a tek onda vozac...a ja ne bi rekao da si se ti slozio s nama;)

I nije se slozio s nama:)
 
Početnik
ima tema Vijest F1,

pa se prosle godine komentarisalo vezano za slicnu temu..


a moj post se odnosio na proslu sezonu...;)

nodi nista licno..;)
 
bravof je napisao(la):
gospodine Vernese,to sam htjeo i da cujem od tebe...zato sto prosle sezone nisi bas tako mislio,...dok je hamilton pobjedjivo,,,te pobjede si mu pripisivo kao talenat...:lol:

a ove sezone mjenjas misljenje i sad tvrdis da je do bolida....

mi ostali navijaci F1 je prosle sezone ako se sjecas komentarisao oko bolida i vozaca i da vise od 80% cini kvalitet bolida a tek onda vozac...a ja ne bi rekao da si se ti slozio s nama;)

ajd malo potrazi sta sam ja napisao jer se meni neda , uvijek sam govorio da je do bolida al da je vise od 20% do vozaca jer je i Kovalainen imao isti bolid pa sto nije imao tako dobre rezultate ;)
 
Član
bravof je napisao(la):
ima tema Vijest F1,

pa se prosle godine komentarisalo vezano za slicnu temu..


a moj post se odnosio na proslu sezonu...;)

nodi nista licno..;)

znam i na to sam i mislio...procito sam ti post i vidio da se odnosio na proslu sezonu...zato i kazem nije se garant slozio jer znam da mijenja price kako je koji tim u pitanju:D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
bravof je napisao(la):
gospodine Vernese,to sam htjeo i da cujem od tebe...zato sto prosle sezone nisi bas tako mislio,...dok je hamilton pobjedjivo,,,te pobjede si mu pripisivo kao talenat...:lol:

a ove sezone mjenjas misljenje i sad tvrdis da je do bolida....

mi ostali navijaci F1 je prosle sezone ako se sjecas komentarisao oko bolida i vozaca i da vise od 80% cini kvalitet bolida a tek onda vozac...a ja ne bi rekao da si se ti slozio s nama;)

ajd malo potrazi sta sam ja napisao jer se meni neda , uvijek sam govorio da je do bolida al da je vise od 20% do vozaca jer je i Kovalainen imao isti bolid pa sto nije imao tako dobre rezultate ;)

Zato što je drugi vozač kao što su Šumiju nekad bili Eddie Irvine i Rubens Barrichello.Prosječan vozač u dličnom bolidu može osvojiti titulu Buton,a odličan vozač u prosječnom bolidu može biti pri vrhu ali teško prvak.Ima malo i do vozača pogledajte Šumijevu poslednju trku:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top