Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RCat je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma gluposti ciste,al su zato karte otisle ko 'alva

karte boljih mjesta se rasprodaju jos u februaru, i prije starta F1

ne znam da li si upucena da prodaja karata za nastavak sezone je isao jako lose , najlosije u proteklih nekoliko godina , tako da je ovo bio bas pravi mamac za prodaju ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
RCat je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma gluposti ciste,al su zato karte otisle ko 'alva

karte boljih mjesta se rasprodaju jos u februaru, i prije starta F1

ne znam da li si upucena da prodaja karata za nastavak sezone je isao jako lose , najlosije u proteklih nekoliko godina , tako da je ovo bio bas pravi mamac za prodaju ;)

istina, ove godine je i sad moguce dobiti karte npr. za monzu, sto prije dvije, tri godine u ovo doba nije bio slucaj
flatto-leiderned.gif
. mada vidim da je valencija podosta rasprodano, ima karata za padock-club 3289 € i neka manje atraktivna tribina klick. jbg.. kriza svugdje, pa i ovdje
 
Član
cinjenica...niko ne moze pobijeci od krize...al uz tolike pare koje se vrte u ovom sportu sigurno nisu digli ovoliku hampu oko schumija da bi prodali cca par hiljada ulaznica vise...
 
Ja mislim da je to bilo ovako :

-schumi pristaje na povratak uprkos lomljavi sa motora u februaru
-treninzi ,pripreme bla bla bla, poziranja, najave, paljevina
-fanovi all over the svijet u transu
-prodaja karata za ostatak utrka sezone vrtoglavo raste, ojri ojriiiiiii (nije kino kozara da odes pola sata ranije i kupis ulaznicu)
-'iznenada' se dolazi do zakljucka da vrat ne moze izdrzati
-F1 proglasava izuzetno uspjesnu sezonu i dobru prodaju karata
-shumiju kapnu u dzep
-izmanipulirani fanovi idu gledati utrku na kojoj nema onoga zbog koga su na prvom mjestu i kupili karte, nego neki XY rezervni uz raikonena
-Marketinski trik decenije

;)
 
ovo je misljenje svakog razumnog covjeka koji prati F1 ;)

btw. ovaj scenario nisam ja pisao vec jedan momak koji vise voli ferrari od McM , zivio ;)

ja se samo slazem s njim
 
Član
Schumacher je napisao(la):
a jbg steta prava mozda je i marketing a mozda i ne al ja mislim da bi on vozio da ikako moze i mislim da ne laze u vezi ovog vrata jer napori koje tijelo dozivljava u bolidu malo nisu veliki:):):):) al sve u svemu steta lijepo bi ga bilo vidjeti u f1 ponovo pa makar i na posljednjem mjestu

nodiash je napisao(la):
vidi ovog ferrari hejtera al mu je godra sad i neke hipoteze izvlaci iz konteksta...

:cool:
 
Član
shumiju to u "dzep sto" govoris najmanje treba, tako da mislim da taj covjek nije spao na tako nizak nivo da radi "par miliona" tu nesto glumata. poznato je koliki je covjek humanista i koliko je para dao i jos uvijek daje, tako da te neke malverzacije koje spominjete, mozete macku o rep objesiti...

covjeku je zdravlje najbitnije, a koliki su napori pri voznji F1 utrke najbolje govori podatak da u toku jedne utrke znaju mrsat po 3-4kg...

zivio shumi i ferrari :cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
matori bi sa lahkocom derno onog vaseg cigancica... :lol:
:lol: cigancica :lol:
Čovjek ima para da sebi nebi dopustio da ga neko iskoristi kao marketinški trik,a činjenica da stalno učestvuje u nekim drugima takmičenjima skršio se na motoru govori da idalje ima želju da vozi...Razlog ili je stvarno povreda,ili se ne može fizički spremiti za tolike napore zbog godina i pauze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top