Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Schumacher odustao od velikog povratka Formuli 1!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
neda mi se drug sad citat 40 strana Vijesti,,;)

Kovalajnen tacno da je imao isti bolid,ali ne i strategiju i podrsku tima koju je imao Hamilton...


ali necemo ici dalje u off..;)
 
nodi i bravof , uzivajte vi u svojim iluzijama da Hamilton nema pojma a da ovo sa Schumi-em nije marketinski trik .

Milion cinjenica je da nije sve do bolida , da je omjer pa gotovo 50:50 , al ne mozes ti nekome ko je zapeo da je ferrari i schumi vrh i danas dokazati neke stvari. ;)
 
Član
To ti je isto ko tebi kome je mercedes sve na svijetu i ko jos uvijek misli da je Tiesto otac elec. muzike:D

Peace;)
 
nodiash je napisao(la):
To ti je isto ko tebi kome je mercedes sve na svijetu i ko jos uvijek misli da je Tiesto otac elec. muzike:D

Peace;)



nije bas isto , meni jeste Mercedes sve na svijetu al ja u vecini slucajeva realno govorim. A to za Tiesta , dobices PM za par min ;)
 
Član
Schumi leti u svemir!!!

Tek sto je otpala mogucnost povratka u najbrzi cirkus na svijetu, Schumaher je priredio novo iznenadjenje. Nijemac je, naime, rezervirao kartu za let u svemir. Schumaher je rezervirao put u svemirskoj letjelici „Space Ship Two“, koju finansira jedan od najbogatijih ljudi na svijetu, britanski biznismen Richard Branson (Richard). Pocetak komercijalnih letova u svemir predvidjen je za 2012.godinu, a na izlet moze svako ko plati 140.000 eura, sto Schumaheru nece predstavljati problem. Najtrofejniji vozac u historiji Formule 1 letjet ce sa jos pet putnika i dva clana posade. Let bi trebao trajati skoro sest sati.

Vidite da covjek ima pametnija posla:)
 
Član
Skontao lik da se ne moze toliko pauzirati pa onda uskocit u formulu i vozit pa odustao da se ne sramoti bezze pa zavrsi zadnji

A to se sve cita ovako: Isao sam na testiranje ali se ipak ispostavilo da povreda vrata koju sam zadobio ............ blabla bla

Ljudi se godinama znoje da bi dosli samo do testiranja, gdje je schumi stigao malo ce njih ikad ali je sad usrao s vracanjem, bio je zavrsio karijeru kao najbolji a sad je zavrsio karijeru kao kreten koji nije ni testiranje mogao odvest kako treba.

Kao da nije imao 16 doktora oko sebe koji su mogli reci povredjen ti je vrat nemoj voziti.
 
Schumacher je imao dva problema: 1- godine
2- pad sa motora koji mu je povrijedio vrat
a svak ko se imalo razumije u F1 zna da je
najveće opterećenje ili ti G-force na vratu vozača

vozači F1 svakodnevno treniraju po nekoliko sati
da bi bili u top formi, odnosno da bi uopšte mogli
upravljati formulom, u jednoj trci izgube po nekoliko
kilograma valjda to govori o naporima koje trpe tokom
trke

tih 15-ak dana nije bilo dovoljno da se vrati u formu
pogotovo sa problematičnim vratom.
ja lično ne vjerujem da je to marketinški trik, nisu neke
pare u pitanju da bi on beze narušio svoj ugled, nego
je čovjek jednostavno želio da pomogne ali nije uspio
i šta. meni je žao što ga opet neću gledat na stazi,
ali bolje i to nego da završi u bolnici ko massa
 
Početnik
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Schumacher je imao dva problema: 1- godine
2- pad sa motora koji mu je povrijedio vrat
a svak ko se imalo razumije u F1 zna da je
najveće opterećenje ili ti G-force na vratu vozača

vozači F1 svakodnevno treniraju po nekoliko sati
da bi bili u top formi, odnosno da bi uopšte mogli
upravljati formulom, u jednoj trci izgube po nekoliko
kilograma valjda to govori o naporima koje trpe tokom
trke

tih 15-ak dana nije bilo dovoljno da se vrati u formu
pogotovo sa problematičnim vratom.
ja lično ne vjerujem da je to marketinški trik, nisu neke
pare u pitanju da bi on beze narušio svoj ugled, nego
je čovjek jednostavno želio da pomogne ali nije uspio
i šta. meni je žao što ga opet neću gledat na stazi,
ali bolje i to nego da završi u bolnici ko massa


ma pusti ove komentare od pojedinaca....:icon_rolleyes:

marketinski trik...:lol::lol:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
pa da , nisu neke velike cifre u igri , neki milioncici se spominju , sitnica :D

vjeruj da njemu jesu sitnica. jer je znao covjek poklanjati milione. dobro se sjecam kad je bila neka poplava i nevrijeme u njemackoj. podavno je to bilo. covjek dao sredstva da se obnovi kompletan jedan gradic. a tu su sigurno milioncici bili u pitanju...

a sigurno vec i prima od ferrari-a milioncice za njegove konsultantske usluge... ;)
 
Član
Jesu njemu sitnica vjerovatno i vjerujem da je covjek htio da se vrati ali sto je onda prestajao ???

G sila na vratu ? Evo iz mog iskustva kartinga, dugo sam ga vozio i ne ide brzo ko formula ali vecina ljudi nevjeruje koliko ide dok ne proba :) kome god sam dao nekad da proba ili je drzao stalno kocnicu ili je na pola kruga stao i rekao U JEBOTE, tako da ako ima iko da je probao takmicarski karting 100cc zna o cemu pricam. i mnogo mi je vece opterecenje na rukama nego na vratu.

I ako primjetis glava se nagne prema krivini tako da to ne vuce toliko na stranu da se osjeti bas toliko.
Vise te bole ledja i ruke pa cak i noge nakon trke nego vrat, vrat se i ne osjeti uglavnom.

Druga je stvar povreda, ali je za povredu znao i imao sto hiljada ljekara i pregleda i mogao je prije brukanja na stazi da kaze jebiga htio sam pomoci al eto ne moze.

Ili nisu morali da objave uopste to da hoce ili milion drugih nacina da ne ispadne ko reklama.
"VRATIO SE SUMAHER"
(al malo sutra)
"DOSAO DA POMOGNE"
(al k...c)

:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top