Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Start je napisao(la):
da da bas toyota,ajd javi drugi put kad budes dolazio da makar kafu popijemo...
poz ;)

drugi put sviram zracnom svirenom da me i cijes i vidis :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Nemoj se ozbiljno mnogo zezati, pogledaj samo crash test saxa na yt nece ti biti dobro, dobar naziv je rekao zela. Inace saxo moze svasta;)
 
Član
Ma leti saksija, jos kad ima budalu suvozaca da ga bodri da jos brze ide a on skoro na granici :123::lol::lol:
 
Član
Nema apdejta,samo kvarovi....otisao nosač motora,sreca sredilo se brzo...:icon_smile:
Iiii mogu jos dodati da me saxija iznenađuje u svakom trenutku,neku noc pokusao s audem A4 1.8 t + čip do preko 200 km/h i ja ono na kraju vata fak,covjek iza mene :lol:

Moram zaviriti pod haubu,mozda mi je neko strpao kakav 2.0 motor :D

Ovom prilikom (kao na radiju) zelim zahvaliti:
-dariu (vts) koji me smirio,kad je pukao nosač(ahahha)
-boki-u sto mi rekao da cesto mjenja nosace i šerafe (pa mi sad lakse)
-ovom pajdi s audiem sto mi napravio nosač(cita sigurno):D
-i ovim hejterima sto su navijali za adžu :lol:

p.s
Bice slika uskoro,kad ufacam vremena...
:123:
 
Član
hahaha,mijenjaces ti sarafa i sarafa,a nadam se da se vidimo na nekom od race-ova abd pa da vidimo sta je to kod tebe? :p :lol::lol:
 
Član
I ja sam mu odmah rekao, promjenit ce ga sigurno u roku od godine ipo.
2 KM je, nek odmah uzme 2-3 komada, da ne ide stalno do Citroena po to :D
Onda nema brige :D

Samo budi njezan sa kvacilom, nemoj da puno udara po mjenjacu. Jer su jako osjetljivi na to :icon_biggrin:
I straznji ovjes gledaj da nema lufta, to su 3 stvari koje cesto odlaze kod VTS-a.
 
Član
@mooamer ma neko cipi cipsa natrpao :p, fakat je cudna stvar,probao s vtsom cipovanim na max,grana supersprint usis,nema kata...isto idemo do 150 +...neam pojma moguce da je bio zagusen taj saxo :icon_rolleyes:

@ boki kakav crni citroen,nema kod nas toga :lol:
Prijatelj je nasao šeraf neki iz stare poluosovine(zgloba),tvrdi da su to najjaci šerafi pa cemo vidjeti :icon_biggrin:
 
eto ako bude S.R ove godine u Bihacu imaces sansu da nesto i pokazes s obzirom da ti firma ne da nigdje dalje da putujes hahahah........ubi te posao taj :lol: :123:
 
Posto se uvijek sam pohvalis kako nekog oderes, moras sad reci kako si nocas bas isao Corradom 2,9 VR6 i kako te otpuhao :lol: :D
 
Član
hahaha hani nisam stigao,ma zeza me otkljucavanje i zakljucavanje,pa sam usput zakljucavao i otkljucavao vrata :lol:
enivej,znao sam da cu ispusiti ali sam probao da vidim kakvo je stanje :D
a sad ozb,imao sam prelos start....a i da je bio dobar na vise od kilometar,nema saxija sta traziti :icon_biggrin:

P.s renalut fan,okaci sliku s omva ;)
 
Nocno druzenje prije race-a :D
64024_10200218061203763_567987768_n.jpg

13717_10200218056363642_1790166836_n.jpg

542868_10200218042243289_1189790021_n.jpg


i ovo zadnje 3 Pile ovog e36 ne racunam ko pilu ne smije renolom 1,4 :D :123:



i da Corrada nema na slikama,covjek dosao objasnio i otisao hahahaha
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Nocno druzenje prije race-a :D

i ovo zadnje 3 Pile ovog e36 ne racunam ko pilu ne smije renolom 1,4 :D :123:



i da Corrada nema na slikama,covjek dosao objasnio i otisao hahahaha

hahaha,vidimo se mi abd i slabo to sa tim vr6 bgm,a ko sada vozi ovog sivog saxa,jel dario ili???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top