Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Start je napisao(la):
Iko je napisao(la):
a ovo je tvoj kredenac nisam znao davno bi se ja tebi javio u temu! ma prodaj ovo kupi sebi pravo auto nekog svabu sta ce ti francuz uvijek neki problemi vidis i sam! i odtamni ta zadnja stakla prosla je ta furka spusti zatamni!;););)

Ma nije krivo auto,kriv sam ja sto nisam zamjenuo zup na vrijeme i od tog puta nikako da se ''ustela'' :cool:
Sto se tice auta,japanci su za mene vazda bila auta,ove svabe,talijani i francuzi,to je sve jedan veliki djubar :lol:
Nego,stakla ? ma nisam ja to radio,to doslo tako,mene cuniranje ne zanima,samo uzivam u voznji.
I da,nekad je bolje ne dirati nista nego napraviti ciganiju...I da (2 put),saxo ima problema al vazda je spreman da bmwovima objasni neke stvari :D
;)

Jesi rješio problem, moram priznati zajeban a zanimljiv problem.
 
Legend
komsiluk , vts je mala zvjerka
jeli ovo isti vts sto su bile orange flourescentne felge na njemu ?
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Start je napisao(la):
Iko je napisao(la):
a ovo je tvoj kredenac nisam znao davno bi se ja tebi javio u temu! ma prodaj ovo kupi sebi pravo auto nekog svabu sta ce ti francuz uvijek neki problemi vidis i sam! i odtamni ta zadnja stakla prosla je ta furka spusti zatamni!;););)

Ma nije krivo auto,kriv sam ja sto nisam zamjenuo zup na vrijeme i od tog puta nikako da se ''ustela'' :cool:
Sto se tice auta,japanci su za mene vazda bila auta,ove svabe,talijani i francuzi,to je sve jedan veliki djubar :lol:
Nego,stakla ? ma nisam ja to radio,to doslo tako,mene cuniranje ne zanima,samo uzivam u voznji.
I da,nekad je bolje ne dirati nista nego napraviti ciganiju...I da (2 put),saxo ima problema al vazda je spreman da bmwovima objasni neke stvari :D
;)

Jesi rješio problem, moram priznati zajeban a zanimljiv problem.

Ne znam,moramo otvoriti kroz mjesec dana da vidimo kakvo je stanje.Da ne znas kakvog zeznutog majstora dole u Cazinu pa da pregleda ako ne uspijem srediti ovo ? ;)



denis_19 je napisao(la):
daleko .. najjace auto u kantonu hehe ... :))
Hvala bratko :cool:


enesss je napisao(la):
komsiluk , vts je mala zvjerka
jeli ovo isti vts sto su bile orange flourescentne felge na njemu ?

Hvala ;)
Nije,to je bio sivi,od prijatelja daria iz livna,al ako ne bude puno problema s saxom i ja cu se mozda odluciti na slican korak :lol:
 
Član
Trebao si odmah pumpu i spanere promjeniti, to se ionako mijenja pri velikom servisu. Ajde valjda sad bude ok :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Trebao si odmah pumpu i spanere promjeniti, to se ionako mijenja pri velikom servisu. Ajde valjda sad bude ok :icon_biggrin:

Mjenjao je i pumpu i spanere prvi put, drugi put remen i spaner, treci put vodenu pumpu, koliko se sjecam :lol:
 
Ej prijatelju, dobar Saxo. Lijep, mali i ljut... hehehe

Što se tiče tvog problema, reci mi da nema klimu Saxo ? Ako ima, provjeri dolazi li zvuk od kompresora klime. One znaju zujati i kad hoćeš i kad nećeš.
 
Član
R19_Fanatic je napisao(la):
Ej prijatelju, dobar Saxo. Lijep, mali i ljut... hehehe

Što se tiče tvog problema, reci mi da nema klimu Saxo ? Ako ima, provjeri dolazi li zvuk od kompresora klime. One znaju zujati i kad hoćeš i kad nećeš.

Hvala;)

Ima klimu,provjerili smo,nije do toga,ma zvuk tacno dolazi od strane sklopa gdje je zupcasti,spaneri i pumpa.
Uskoro cu ponovo otvarati da vidim stanje,uzecu ponovo sve novo pa cemo vidjeti moze li se sta otkriti...
Ma valjda ce se srediti nekako ;)
 
Član
Dobar auto baš mi se sviđa.Sretno u nastavku rada.I da vidio sam te kraj sata (kad je onaj snijeg bio)kako ga driftaš ahahh Ken Block za tebe mala beba ahha :)
 
Član
Siljin je napisao(la):
Dobar auto baš mi se sviđa.Sretno u nastavku rada.I da vidio sam te kraj sata (kad je onaj snijeg bio)kako ga driftaš ahahh Ken Block za tebe mala beba ahha :)
Hvala
Ma vehto je ono,kad se taman nailazi na semafor pa nikad ne znas jel crveno :lol:

Po suhom je ipak veca uzivancija.Sad u gradu imaju 4 saxa vts (3 crna i 1 sivi) pa ipak masi kad me vidis,(lako me je prepoznati,jedini ja nisko letim,ovi ostali su kulturni) :D
 
kcccxd.jpg


161f09c.jpg




Ti si zadnji samo na slici.....a ja naravno prvi samo na slici hahahha:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top