Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BMW je od clana foruma _Icealen_ :icon_smile:
auto ima toliku silu,da sam i sam mislio da ce saxa otpuhati u startu,aliii :D to je do stotke :lol: ovaj bmw poslije 100 dere da to nije normalno .... svejedno saxo racer bembara sminka :lol: :lol:

btw evo da upotpunim kolekciju slika,posto je START prodao i telefon da bi nasuo goriva u Saxa,pa mu ja sluzim kao fotograf i snimatelj :icon_twisted:
384923_4757091494756_49779734_n.jpg
 
Član
Odlicno se saxija drzi naspram onog cipovanog i ćuniranog leti.....leti..... steta nema videa da ljudi vide
 
Član
Ja sam se brate isto iznenadio,saxija na saxiju...kontam ostavice me 3 duzine auta i onda ga uzimam za haubu wtf?
Coece nisam mogao spavati od srece :lol:
 
Član
Evo da pohvalim saxiju,totalna je ludnica po snijegu,nabacio neke zimske polovnjace i antifriz,auto leti :lol:
Priznam,neku noc sam mogao pokupiti 8 banderi al nije to nis strasno,rucna se usijala:D
Ken cigla,mala maca za mene :icon_biggrin:
 
Član
ja u biscu u nedelju na semoforu gledam nesto zazuja reko nemoguće da mi djip šlajdra kad saxo kraj mene:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Vidis,sjecam se djiipca nekog tamo na semaforu,taman prije skrecenja za izlaz iz grada...99 % si bio ti ;)
A trebao si svirati da potegnemo po snijegu onom :lol:
 
Član
Start je napisao(la):
Vidis,sjecam se djiipca nekog tamo na semaforu,taman prije skrecenja za izlaz iz grada...99 % si bio ti ;)
A trebao si svirati da potegnemo po snijegu onom :lol:

ti skrenuo prema koledzu dole ja pravo 100% ja ;)

toyota land cruser trebao sam da vidimo sta mu saxo moze :icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top