Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jooj ajd da i ja predstavim ovu robu s greškom ;)
Znaci dosta godina vozio nissana,(extra auto) ali sam se odlucio ganjati nesto drugo.(Brze).
Bilo je tu dosta kombinacija: ostaviti nismu,uzeti neku hondicu staru,gledao i par gsieva,kuzio nes sredjivati al kad pogledam - puno para:)
Ehh..onda me jednu noc provozao prijatelj u saxu(dario iz livna) i rekao sam sebi to je to_Odmah sam bacio nismu na prodaju,rekao mu da cekaaa i da sam kupac :lol: medjutim naletio je drugi saxo (ne tako jak kao njegov),i ipak sam se odlucio za njega,usput sam prodao nismu i ostalo je san....jos dolazim sebi :lol:
Jeb ga dosadan uvod al staaaas ;)
Dakle...
Citroen saxo vts
1.6 118 konja
Oprema: full,abs centralno,el podizaci,airbagovi neki,neke zeznute opruge,klima i sta ja znam sta jos...
Auto sam vozio malo po mahali,djeluje ok i povlaci fino :) E sad molim ove koji mozda znaju auto(pogotovo ovi iz Cazina) da mi ne govore ako je bio polan lupan itd,nek me puste da uzivam :lol:
Planovi : skinuti naljepnice vts,skinut kat,staviti neke sesksone i to je to
Slike :
484562_384529284947879_246372388_n.jpg

545373_384004515000356_1279579724_n.jpg

403823_4290308505473_15195465_n.jpg
 
Buraz sta rec....heheheh svaki put mi bude drago kad vidim da si uzeo zvjer,ali i zao sto sam sad daleko iza tebe po brzini hahahahha.......

ev jedna s bratom francuzom :p :123:
377659_4295045663899_1335993865_n.jpg
 
Član
Sta reci.. Zao mi sto smo izgubili dobrog trkaca.. Kako sad kaze, nece da se trka, sad leti.. ghagahga :cool: :123:
 
Član
@Buldog
Daa da ono bilo najjace,svi govore sad mozes s ovim,onim...a ja ono hladno..ma necu da se ganjam,sad cu da letim ;)
Eb ga nisam jos vidio jel fakat pocket rocket al ubrzo ce tablice pa cemo vijattt morel meda :123:
 
Član
Obavezno skinut naljepnicu a i ljepse felge staviti, tad ce biti taman :D

I cini mi se da je malo naget prema naprijed (vise spusten naprijed), ako je tako, probaj ga "iznivelirati" ili cak spustiti straznji kraj za 1 cm nize. Ako mu je dupe vise tad jako baca straznji kraj i po krivinama, sto je zabavno, ali moze biti i izuzetno opasno ak ne znas sta radis...

Ako vec nisi, provjeri sto prije straznji ovjes - ako ne znas jesu li lezajevi mjenjani - oni u torziji, ne u tocku - glavcini. To onda ne bi bilo lose odraditi ako nisu zamjenjeni, jer se mjenjaju na svakih 100.000 km. Al ko ih ne zamjeni pa se sjebu, onda reparacija trapa dodje dosta para.

Eto nek te fino slusa i postavi slike kad ga dotjeras malo :D
 
Član
Hvala...
Ma pratio sam vec prije vase razgovore ;)(mjenjac i trap belaj) tako da sam imao u planu pregledati to sto prije:)
Inace,cuo sam da je jaako zanimljiv za voznju zato sam se i odlucio na kupovinu....samo da bude sto manje banderi hehe
Ostaje mi da sacekam tablice i onda idu pregledi i ćuniranje....

Naravno slika ce biti jos...
:123:
 
Član
hehehe,drago mi je zbog jos jedne pichilice poput moje i bokijeve!ja sam slomio mjenjac prije par mjeseci ev sutra je gotov tako kao sto ti je boki rekao pazi na to nisam ni ja njemu vjerovao dok mi se nije desilo,a sto se tice ostalog(mislim na sredjivanje)to je sve stvar ukusa,,nek je tebi sretno i da se navozas!pozz;);)
 
Član
Hvala druze,ma bas sam komentarisao s prijateljima,citam ovdje...zao mi reko coika al eto bas mi drago ako si uspio srediti sve...:cool:
 
Član
Sugradjaninu nek ti je sa srecom nova vozilica......zelim ti puno puno letecih kilometara snjom i sto manje zaj*bancija sa policijom :D:D

PS. Drago mi je sto je Bihac dobio jos jednu lijepu i brzu vozilicu.....
 
Član
nek je sa srecom.....auto je ko metak.......ne bi ti bilo lose sme tih naljepnica i ove felge zamjenit, da uzmes neke bbs il nesto na taj fazon ove mu nimalo ne stoje
 
Član
Icealen je napisao(la):
Sugradjaninu nek ti je sa srecom nova vozilica......zelim ti puno puno letecih kilometara snjom i sto manje zaj*bancija sa policijom :D:D

PS. Drago mi je sto je Bihac dobio jos jednu lijepu i brzu vozilicu.....

Hvala.....a za ovo s policijom,,nemrem obecati ;)
Blicaj kad me ziknes da pijemo kafu ;)


saledoboj je napisao(la):
nek je sa srecom.....auto je ko metak.......ne bi ti bilo lose sme tih naljepnica i ove felge zamjenit, da uzmes neke bbs il nesto na taj fazon ove mu nimalo ne stoje
Hvala ;)
Ma rekao sam vec da cu skidati naljepnice a felge ce ipak morati sacekati,moram prvo par mjeseci kifle jesti :icon_biggrin:
;)
 
Član
De de mali smiri se i registruj to, ja sam notes sa svim krivinama pripremio za Kladusu, Loeb mala beba za nas :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top