Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moras update-ovati temu :p bez obzira sto jos nema slika.....dodjes i kazes ehh danas mi je drug pomogao da skinem ocajne VTS naljepnice hahahahha :lol: :lol: :lol:
 
Član
Maa daj bjez mali,dao si mu bembaru i sad da mi sjeda u saxa i govori...jel ovo yugo ? hahaha a ne ne ne :lol:
 
Član
Start je napisao(la):
Maa daj bjez mali,dao si mu bembaru i sad da mi sjeda u saxa i govori...jel ovo yugo ? hahaha a ne ne ne :lol:

ja sam mu rekao da sada jedino moze sjediti nazada a naprijed NIKAKO :D:cool::cool:
 
Član
Ma probijen lonac (bas je lud zvuk) al moracu uskoro skidati sve i samo ostaviti zadnji lonac:icon_smile:,trenutno imam problema,otpadaju mi plastike pored sunca...moracu ga ulipiti svega :lol:
...nista prijatelju kad me vidis,maši pa da bacimo rejS kakav:D

;)
 
Član
Start je napisao(la):
Ma probijen lonac (bas je lud zvuk) al moracu uskoro skidati sve i samo ostaviti zadnji lonac:icon_smile:,trenutno imam problema,otpadaju mi plastike pored sunca...moracu ga ulipiti svega :lol:
...nista prijatelju kad me vidis,maši pa da bacimo rejS kakav:D

;)

dodji ti u mostar na race pa da vidimo ta nasa sokocala mogul sta?!ja skoro mjenjac uradio i sad mi diff otisao eno ga kod majstora!:icon_cry:
 
Član
mooamer je napisao(la):
Start je napisao(la):
Ma probijen lonac (bas je lud zvuk) al moracu uskoro skidati sve i samo ostaviti zadnji lonac:icon_smile:,trenutno imam problema,otpadaju mi plastike pored sunca...moracu ga ulipiti svega :lol:
...nista prijatelju kad me vidis,maši pa da bacimo rejS kakav:D

;)

dodji ti u mostar na race pa da vidimo ta nasa sokocala mogul sta?!ja skoro mjenjac uradio i sad mi diff otisao eno ga kod majstora!:icon_cry:
eeebemu sve,bas nemas srece :/ sad sam ponovo u strahu a bio sam zaboravio na to sve...:icon_rolleyes:
a sto se tice raceva tipa 402m...iskreno i nisam bas nes zagrijan za to,vise volim krivine...
nis prijatelju,zelim ti da sto prije vratis saxonju na cestu ;)
 
Član
Start je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
Start je napisao(la):
Ma probijen lonac (bas je lud zvuk) al moracu uskoro skidati sve i samo ostaviti zadnji lonac:icon_smile:,trenutno imam problema,otpadaju mi plastike pored sunca...moracu ga ulipiti svega :lol:
...nista prijatelju kad me vidis,maši pa da bacimo rejS kakav:D

;)

dodji ti u mostar na race pa da vidimo ta nasa sokocala mogul sta?!ja skoro mjenjac uradio i sad mi diff otisao eno ga kod majstora!:icon_cry:
eeebemu sve,bas nemas srece :/ sad sam ponovo u strahu a bio sam zaboravio na to sve...:icon_rolleyes:
a sto se tice raceva tipa 402m...iskreno i nisam bas nes zagrijan za to,vise volim krivine...
nis prijatelju,zelim ti da sto prije vratis saxonju na cestu ;)
ma bice tu sutra ili prekosutra nesikiram se al et ono ukaki ti planove najedanput!hvala brate i tebi sretno pa se ozda negdje-nekad i sretnemo!pozz
 
Lijencino tesko uploadat slike :icon_twisted:
486451_4405020533202_2058575873_n.jpg

552156_4405018773158_361584624_n.jpg



to je to bez naljepnica :) i u sumarku haha
 
Član
e sad je pravi, samo napred ;) Auto vredan svakog truda, a fabricki izgleda tako da mu bukvalno estetski nista ne moras pipnuti.
 
Saxinjo je ko boca ! Bez naljepnice izgleda puno bolje i orginalnije !
Ni naravno sve što je Boki naveo za torziju i zadnji kraj to dovedi u red i nećeš imati tih problema !!! ;)

A što se tiče motora u Saxinju to je nešto nevjerovatno ! Mukijev Saxinjo me je oduševio kako ide ;)
Sa premalo dorada auto leti ;)
Da te dobro služi i da se navozaš ;) :123::123::123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top