saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro ide sax 15.998 vrijeme auta.U prvoj voznji si ispao od trizexa koji je bio sporiji ali je imao bolju reakciju ;)

2md44yq.jpg



ArminM je napisao(la):
kako ti prodje protiv ove plave ibize

Plava Ibiza broj 83, u ovoj voznji 15.901 vrijeme auta uz odlicnu reakciju pobjedio je zerku bržeg .
 
Član
@GTI saxo ide 15.3XX a ova lista je trka sa trizom i tu sam potonuo skroz
@ArminM ovu ibizu sam uzeo ona isla 16.0XX ja 15.9XX(to je trening)
@Trizex jesi brate pa ti si prije mene usao u cilj zato si i uzeo pobjedu,sta si ti mislio da sam RED ili???
 
Član
Ti si znaci vozio protiv plave Ibize trening, zato se on isprepadao toliko u trci, pa opalio red light kad je protiv mene vozio :lol:

Imam ja uslikana vremena svih krugova klase 16, ako treba kome nek javi :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ti si znaci vozio protiv plave Ibize trening, zato se on isprepadao toliko u trci, pa opalio red light kad je protiv mene vozio :lol:

Imam ja uslikana vremena svih krugova klase 16, ako treba kome nek javi :icon_biggrin:

Izvini Boki al sreca je bila na tvojoj strani, mislim da bi nesto u oblaku dima :D
 
Član
mooamer je napisao(la):
@GTI saxo ide 15.3XX a ova lista je trka sa trizom i tu sam potonuo skroz
@ArminM ovu ibizu sam uzeo ona isla 16.0XX ja 15.9XX(to je trening)
@Trizex jesi brate pa ti si prije mene usao u cilj zato si i uzeo pobjedu,sta si ti mislio da sam RED ili???

Stvarno ide 15.3 ? ,nama vozacima su davali listice poslije trke sa ukupnim vremenom voznje i vremenom reakcije bez vremena auta pa ako to oduzmes bez red lighta od nekih 0.5 racunas da ti ide niskih 15 sa reakcijom 0 kao sto sam ja racunao jer nisam gledao ovu listu ;)



TaBa je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ti si znaci vozio protiv plave Ibize trening, zato se on isprepadao toliko u trci, pa opalio red light kad je protiv mene vozio :lol:

Imam ja uslikana vremena svih krugova klase 16, ako treba kome nek javi :icon_biggrin:

Izvini Boki al sreca je bila na tvojoj strani, mislim da bi nesto u oblaku dima :D

Dobro ide sibica ;) .
 
Član
danas cu postavit sliku sa vremenom da nebude da pucam seljacku suplju!:D a sto se tice ibice ide odlicno bgm mene na startu tresne gotovo 2 duzine ja je negdje od pola staze pocnem uzimat,jest da nemam gume kako treba sto znaci da bi to bilo malo bolje al et!steta :icon_cry: sto ja i ti boki nismo stali pa da se odmjerimo i da vidimo sta i kako!al ajd bice vremena!:cool:;)

trizex je napisao(la):
Pa kako je onda tvoje vrijeme bolje od mog ako sam ja usao u cilj prije tebe?

ma nije bolje pogledaj malo brate,da je tako onda bi ja pobjedio:lol:,al vidio si i ja i ti!voli tebe brat nebitno sta pise uzeo si me sto jest jest!:icon_smile::icon_sad:
 
Član
trizex je napisao(la):
Pa kako je onda tvoje vrijeme bolje od mog ako sam ja usao u cilj prije tebe?

Umjece vozaca ;) on je zaostao na startu jer ima sporiju reakciju ali mu je bolje vrijeme auta TT L (ako ti nisi otpustao gas),o vremenu auta pricamo ako komentiramo kako saxo ide a mogao je imati reakiju 5 sec pa da saxo ima ukupno vrijeme 20 sec na 402m jbga :lol:
 
Član
ma ja govorim o ukupnom vremenu ne auta,jer meni je ostao u trecoj nisam mogao presaltat i tako sam odvozio do kraja!a vrijeme auta znam to sam i ja vidio:icon_smile:ajd sta fali imam brze auto triza brzeg vozaca!:p:lol::lol:

I da osvjezim temu,upravo me pokupio pauk mater im je*em,taxisti zvali!cccc,furde bpzije treba ih gurati sa ceste!!![/i]
 
Član
mooamer je napisao(la):
I da osvjezim temu,upravo me pokupio pauk mater im je*em,taxisti zvali!cccc,furde bpzije treba ih gurati sa ceste!!![/i]
:lol: veselo.Koja je cifra u konvertibile marke?Koliko desetaka i desetinki :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top