saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
citroen saxo vts 1.6 16v,ev i moje nove pichilice

2001god neke opreme,el.paket,siber i te gluposti auto poprilicno u fabrickom stanju
i ide ko ludo,bar ja tako mislim:)))mozda je neko od vas vidjao ovo auto pa nek iznese svoje misljenje

http://imageshack.us/photo/my-images/848/fotografija0011i.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/508/fotografija0012.jpg/

svi komentari dobro dosli :cool:
 
Član
jos da farove ofarbas iznutra u crno sa nekim socivima bio bi pun pogodak... mada je i ovako vrh :icon_eek:
 
Član
muki auto otkida znas vec i probali smo ga :icon_biggrin: :cool:
idemo dalje
bilo je nekih sitnica se radilo malo carbon fazoni
posto muki nista ne spominje ni da me pohvali
 
Član
hehe,hvala brate a naravno tu je moj drug s1ck koji je uradio par detaljcica,a i bice jos bolji sutra kad se uradi i onda lagano skidam folije felge u sivu fabricku a ostalo otom-potom!;););)
 
Član
ma ne valja to nista grobina :D autic ide drama :123: hocemo u nedelju skidati folije :icon_biggrin:
 
Član
Extra autic, samo mi se boja felni ne svidja, tj nekako mu ne lezi... Inace je pravi zvrk! ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Extra autic, samo mi se boja felni ne svidja, tj nekako mu ne lezi... Inace je pravi zvrk! ;)
hvala brate,vjeruj mi da i meni jedino to bode oci,mislio sam ili fabricku boju ili nove felne pa ako znas za kakve da se prodaju(ili mjenjaju) pomoglo bi mi!!:cool::cool::cool:
 
Član
eeextra zujalica ne diraj felge mislim nek ostanu crne a felge mozes promijeniti al opet u crno farbaj :D gotivan je pravo ovakav ;)
 
Član
Sreli smo se na cesti vec, fino ide saxonja :cool:

Samo mu srediti felge i jos par detalja i bit ce skroz pristojan :D
 
Član
Za njega je bas tesko naci felne, ima mali et, ali potrazi pa mozda neko uzme tvoje u zamenu...Pitaj ljuboja mozda ima nesto.
 
Član
e sto se ismija cuj "PICILICA" haha e svaka ti cast na izrazu :D Fin seXo nema sta zuji ko komarac po cesti :cool:
 
svaka ti cast na autu,a ovo all in black je bas po mom nekom ukusu hah :icon_smile:
Prava zvijercica od auta !!! sretno dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top