saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
shurda je napisao(la):
leti saxo ;) vidio sam u SA bio dolazio do auta ali nisam znao da je tvoj jbg,,steta samo sto je kiša pala

hvala brate,a veca je steta sto je mjenjac otisao :icon_sad: nego sto je kisa padala ;)
 
Član
Opet je slomio menjac? Bedak...bas imaju tu boljku izgleda. Svaki put kad vidim ovako nesto, uplasim se za moj menjac jer ga kidam stalno, a mrzi me i ulje da zamenim jer sam lenj... realno o menjacima niko ne vodi racuna :icon_mad:
 
Član
dellas je napisao(la):
Opet je slomio menjac? Bedak...bas imaju tu boljku izgleda. Svaki put kad vidim ovako nesto, uplasim se za moj menjac jer ga kidam stalno, a mrzi me i ulje da zamenim jer sam lenj... realno o menjacima niko ne vodi racuna :icon_mad:

ma nije mjenjacu nista vec zvono bio otkino,sad je uredu mada za 15-ak dana ide nove i nadam se stalni :D jbg svaku auto ima manu a ovima je mjenjac ;)
 
Član
ima,ima,a tek cu da mu izvadim,ili dusu ili maximum nebitno.ima on jos finog potencijala samo nema se sad toliko kesa,a garantujem da ce se jos izvadit iz njega :lol::lol: ;)
 
Član
Da i ja skinem prasinu sa teme,danas uradjen chip u AS Chiptuning-u,utiske jos ne mogu iznijet,mogu samo reci da auto vrti okruglo do 8000 :) vracen srednji lonac i jos je u planu da se max olaksa i slikovi 14 i to je to sto se tice saxije.p.s ako bude potrebe glavu skinut do max
 
Član
Nemoj da ti ta glava motora izleti na auspuh i sa njom skupa i srednji lonac,pa ce da bude olaksan samo tako hahahha.Samo naprijed da pichilica progleda opet
 
Član
Ma progledala je ona i to dobro,jos ovih dana mjenjac da uradim i to je to.a za glavu moram jos vidjet sa majstorom hocu li sta radit ili ne. ;)
 
Super Moderator
Vidio sam te neku noc gaso si kod importanea bilo jos nekih cunera :D bas me zanima kako ce ici kad rijesis mjenjac, sretno
 
Član
moze ovdje lock,saxo crko,drugi se uzeo a ovaj ce izgleda da ide samo za race-a ;) ako bude otvaram opet ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top