Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Radi ogromnog interesovanja kako takmicara tako i posjetitelja a s obzirom da je vecini radna subota, kako bismo svima udovoljili organizator se odlucio za pomjeranje datuma manifestacije sa subote 25.06. na nedjelju 26.06.2011 godine. Program manifestacije i popratno desavanje ostaje isto. Lijep Pozdrav
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Tooo majstoooreeee,kapa dole covjece jedva cekam ovu nedelju aBd :)
 

JD.

Član
pa dobro kad pocinje onda u nedjelju, jer znamo svi kakav je haos dole kad je autopijaca i onaj vasar na putu do autopijace... jedva se pjeske prolazi a ne autom :D
 
mislim da je ipak bolje subota u nedelju ce nastat zbrka da se nece znat tko pije tko plaća pijaca auta vašer plus ovaj događaj ili imate neku ideju da imamo samo parking za ovu manifestaciju
 
Član
Inace nedeljom nemas gdje se parkirat dole, bice fkt previse raje, guzve i to, meni je ikreno bezveze da se to odrzi dole u nedelju, subota je ipak bila OK
 
Član
Stanite ljudi polahko ne trcite pred rudu,mi cemo biti skroz odvojeni od same autopijace znaci potpuno odvojeni znaci ne ulazite na samu autopijacu neg vamo malo prije imate skretanje na Centrotransov parking privatni ogromni i tu ce se odrzati takmicenje stoga mi cemo biti odvojeni od autopijace koja ce na kraju krajeva radit do 12 ili 1 maximala i onda se prazni autopijaca,znaci da ponovimo takmicenje se ne odrzava na parkingu autopijace nego na Centrotransovom parkingu necete moci nikako fulit sve ce vam fino biti strelicama i objasnjeno kuda cete ici,dogovoreno ????? ;)

PS:
Mislim,ako treba ja cu se licno organizovati jos da sklanjam raju da mozete proci od ljudi i guzve da komotno mozete proci ko ljudi jel i to OK ;)
 
Član
A de mi reci druze samo jos za parking i to, dali ima nesto organizovano za nas koji se ne takmicimo ili da se snalazimo kako znamo :)
 
Član
mirnes12 je napisao(la):
A de mi reci druze samo jos za parking i to, dali ima nesto organizovano za nas koji se ne takmicimo ili da se snalazimo kako znamo :)

Pored parkinga za takmicare bice napravljeni parking za posjetioce naravno parking ce biti taj free a ulaz na takmicenje ti je onda 5KM kako je i receno ;)
 
Član
Za bilo sto mozete se meni ili Iceman-u obratit nije frka na sve sto mogu odgovorit cu LP ;)
 
samo je bitno da se oznaci skretanje za taj parking za nas koji slabo poznajemo sarajevo da dodjemo na pravu adresu pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top