Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

IGY je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Namjenski je baš u subotu jer je pjaca u nedelju ;)

sto niste pomakli autopijacu za subotu a ovo u nedelu pravili :lol::lol::lol:

to sam i ja htio pitati ne znam dal cu raditi subotu, znam muliće mozda se mozemo i dogovoriti:lol:

uglavnom trebalo bi sta organizovati ovako poput nekog drifta i slicno
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Prijave:

Styling 20 KM
dB 20 KM

Automobili koji zele uci na mjesto manifestacije a ne zele se iz nekog razloga takmiciti ulaz po automobilu 10 KM.
Ulaz za posjetioce: 5 KM
 

IGY

Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Iceman je napisao(la):
Prijave:

Styling 20 KM
dB 20 KM

Automobili koji zele uci na mjesto manifestacije a ne zele se iz nekog razloga takmiciti ulaz po automobilu 10 KM.
Ulaz za posjetioce: 5 KM

onda pjehe da naletim.... mislim da je 10KM ralno puno za samo parkirati auto plus platiti ulaz 5 to je 15KM ili je cener i za auto i vozaca :icon_question:
 
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

IGY valjda je auto+vozac cener, a taban fijaker petak...... a aovo nije za parking koliko skontah madzida vec da udjes pored takmicara ali se ne takmicis :D
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

zen_3dom je napisao(la):
IGY valjda je auto+vozac cener, a taban fijaker petak...... a aovo nije za parking koliko skontah madzida vec da udjes pored takmicara ali se ne takmicis :D


Bravo druze to je to ;)
 

IGY

Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Chuza je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
IGY valjda je auto+vozac cener, a taban fijaker petak...... a aovo nije za parking koliko skontah madzida vec da udjes pored takmicara ali se ne takmicis :D


Bravo druze to je to ;)

ok, onda je uredu cijena, mislio sam da je za sve, bolje je da se rascisti sad nego na licu mjesta :) meni je svejedno mozda se i kao takmicar prijavim nisam oooodavno :D
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

zen_3dom je napisao(la):
IGY valjda je auto+vozac cener, a taban fijaker petak...... a aovo nije za parking koliko skontah madzida vec da udjes pored takmicara ali se ne takmicis :D

Upravo tako, parking za posjetioce je besplatan ispred, ovo je samo za one koji leze da udju sa autom u sami centar desavanja.;)
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Danas odrzan sastanak sa gospodom koja posjeduje 5 takmicarskih kartinga, dobili smo pozitivan odgovor 90% sanse da ce biti karting staza na manifestaciji za raju da se trka izmedju sebe jos samo da se dogovorimo o cijene najma ako ne bude previsoka idemo u realizaciju ;)
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Sta ce ti takmicarski kartinzi? Mislim super je to, al da nije malo prebrzo za raje :D
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Morat ces, posebno budu li 100 ccm il vise, to su vec letilice za nekog pocetnika :icon_biggrin:
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

A mogli smo organizovati i neki party da se okupi malo i ekipa sa foruma, sto smo govorili u ovoj temi
http://www.bhtuning.com/muzika-za-slusanje-u-autu-t-50361-44.html
, sad neznam ko se pita tu i to???
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

djogi86 je napisao(la):
A mogli smo organizovati i neki party da se okupi malo i ekipa sa foruma, sto smo govorili u ovoj temi
http://www.bhtuning.com/muzika-za-slusanje-u-autu-t-50361-44.html
, sad neznam ko se pita tu i to???

Pa na pocetku ideja je zamisljena da se organizuje samo takmicenje u stylingu, dB i popratnim aktivnostima al s obzirom na ogromno interesovanje posebno susjednih zemalja i njihovih takmicara, te najavi njihovih ekipa da dolaze u velikom broju najvjerovatnije cemo organizovati neki veliki after party na istoj lokaciji na otvorenom ili mozda u nekom od poznatih sarajevskih klubova. Pregovori su jos uvijek u toku i bicete za sve blagovremeno obavjesteni.
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Uuuu, to bi bilo superiska, dj ekipu imate ako vam zatreba, error, vernes i ja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top