Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

ja rekoh da ce ovo biti pun pogodak, dobra organizacija i eto ga, manifestacija za pamcenje, siguran sam da ce dobiti tradiciju, slijedece godine sigurno na kalendaru, samo vjerovatno u dvodnevnom druzenju,, Bog me cuo:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

Nemojte ba dolazit ovo ce bezveze da bude :lol: Shalim se naravno, puna podrska i sve cestitke za angazovanje, dao Bog da sve ispadne super i da se dugo pamti! Vidimo se na parkingu, mozda ne kao takmicar ali eto da malo predstavim kola :icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

mamu mu jedna radna subota u mjesecu i kaci me :( ali nista tu sam od 5 popodne, nadam se da se necete svi razbjeztat :cool:
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

ja cu ponjeti obrvica neki manji spojlera pa navratite i do mene :icon_smile::icon_smile:
vidimo se bice nam lijepo
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

senci je napisao(la):
ja cu ponjeti obrvica neki manji spojlera pa navratite i do mene :icon_smile::icon_smile:
vidimo se bice nam lijepo

je li ponijet za prodat ili nesto drugo? imas li mozda obrvice za opel astru g?
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

DA PONOVIMO JOŠ JENOM:

dB Drag u organizaciji AMK CARBON - SPONZORISANO OD STRANE CARAUDIO.BA

OVAJ PUT CARAUDIO NAM JE OBEZBJEDIO VRIJEDNE NAGRADE!!!

Pucamo po pravilima dB Drag-a

Klasa Mini. Tu nam spadaju auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Znači aero portovi i neke zajebane SPL kutije nisuuuuuuuu dozvoljene samo muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen) u mini klasu mogu oni koji se takmiče prvi put...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", što se pojačala tiče 1 ili 2 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku... 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

MAX KLASA - Tu trpajte sta stignete...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, s tim da ne smiju raditi iznad 2000 o/min
Takmičari smiju biti u vozilima...

Ograničenja na frekfencije nema (od 20hz do 80hz) sve prolazi...

Poslije finala dB-a imamo death match (5 min) nabijanja pa ko bude glasiniji u prosjeku...
+ Promo mjerenja onih vozila koja se ne takmiče a želili bi znati koliko jaku muziku imaju!!!

KOTIZACIJE: 20KM


NAGRADE:

1.MJESTO - PEHAR + DIPLOMA + NAGRADA SPONZORA
2.MJESTO - PEHAR + DIPLOMA
3.MJESTO - PEHAR + DIPLOMA

Sva pitanja i info može na P.M.
 
Član
RE: Sarajevo 25.06.11 Style i dB Drag

AmiR_90 je napisao(la):
senci je napisao(la):
ja cu ponjeti obrvica neki manji spojlera pa navratite i do mene :icon_smile::icon_smile:
vidimo se bice nam lijepo

je li ponijet za prodat ili nesto drugo? imas li mozda obrvice za opel astru g?

imam obrvice za astru g imam dvije vrste
http://www.pik.ba/artikal/1373039/obrvice-opel-astra-g/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top