Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako su prijave od 8-10h,mogu li kasnije uci ostali sa autima,koji se ne takmice :D
znam da je 10 KM ulaz,je li se zatvaraju kapije i sl...
dumamo zenicani kada da krenemo,pa sjevaju razne ideje xD :lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
ako su prijave od 8-10h,mogu li kasnije uci ostali sa autima,koji se ne takmice :D
znam da je 10 KM ulaz,je li se zatvaraju kapije i sl...
dumamo zenicani kada da krenemo,pa sjevaju razne ideje xD :lol:

Mislim da ce se moci i poslije 10h uci al necemo pretjerivati sad pa tamo u npr.i da u 2 pustamo ;)
 
Član
Izmedju ostalih, Johnny Walker sponzor manifestacije, atraktivne hostese u F1 kombinezonima, nagrade za posjetitelje i jos puno puno toga ;););)
 
Iceman je napisao(la):
Izmedju ostalih, Johnny Walker sponzor manifestacije, atraktivne hostese u F1 kombinezonima, nagrade za posjetitelje i jos puno puno toga ;););)

auuuuuuuuuuuuuu johnnie walker aj lajk det :D mislim da cu ipak pjeske doci :D dzoni je inace moj dobar dugar :D :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Izmedju ostalih, Johnny Walker sponzor manifestacije, atraktivne hostese u F1 kombinezonima, nagrade za posjetitelje i jos puno puno toga ;););)

auuuuuuuuuuuuuu johnnie walker aj lajk det :D mislim da cu ipak pjeske doci :D dzoni je inace moj dobar dugar :D :D

Moram te razocarati al Johnnie se nece sluziti na manifestaciji, radimo zajedno svjetsku kampanju "Ako pijes nemoj da vozis" tako da ako se upises i budes jako sretan mozda te izvuku da ides na obuku i vozis njihovu F1. :icon_smile:
 
Iceman je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Izmedju ostalih, Johnny Walker sponzor manifestacije, atraktivne hostese u F1 kombinezonima, nagrade za posjetitelje i jos puno puno toga ;););)

auuuuuuuuuuuuuu johnnie walker aj lajk det :D mislim da cu ipak pjeske doci :D dzoni je inace moj dobar dugar :D :D

Moram te razocarati al Johnnie se nece sluziti na manifestaciji, radimo zajedno svjetsku kampanju "Ako pijes nemoj da vozis" tako da ako se upises i budes jako sretan mozda te izvuku da ides na obuku i vozis njihovu F1. :icon_smile:

ah joooooooj :/ al hajde zadovoljicu se hostesama hahahah ... upisacu se naravno :) vidimo se u nedelju :)
 
Član


dB Drag u organizaciji AMK CARBON

GENERALNI SPONZOR - CARAUDIO.BA

SPONZOR - BENZINSKA PUMPA "PETROL LINE"
SPONZOR - HD SHOP
SPONZOR - CALIFORNIA RACING
SPONZOR - KNJIŽARA - FOTOKOPIRNICA "SVJETLOST"

Po pravilima dB Drag-a
Klasa Mini. Tu nam spadaju auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač, aero portovi i neke SPL kutije nisu dozvoljene-muzika za svaki dan

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", 1 ili 2 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku... 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu

MAX KLASA – tu trpajte sta stignete

Auta mogu raditi

Takmičari smiju biti u vozilima

Ograničenja na frekfencije nema

Poslije finala dB-a imamo death match (5 min)

KOTIZACIJE: 20KM

PRIJAVE od 08:00 do 12:00

NAGRADE:
1.MJESTO - PEHAR + DIPLOMA + NAGRADA GENERALNOG SPONZORA
2.MJESTO - PEHAR + DIPLOMA + NAGRADA SPONZORA
3.MJESTO - PEHAR + DIPLOMA + NAGRADA SPONZORA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top