SaMo Street Race 16.08.2008

SaMo Street Race 16.08.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aaaa tamo si napisao da zajebava struja a ja pomislio na momenat paljenja a ne na struju na anjspric pumpi,bitno je da "prima" veci pritisak a pumpu je lako rijesiti.
 
Član
Do sutra treba da prorade prijave kao i sve informacije vezano za utrku,dakle kada je pocetak itd. lokacije je ista kao i za KoB,dakle stara pista u Blagaju,prijave ce da startaju od 7 h ulaz za publiku je 5 KM,uglavnom info do sutra!!!
 
c SEat a je napisao(la):
sta ovo niko ne javlja nista imal tih prijava imal race-a uopste??

Ima race-a,prijave su ujutro od 7-9 kako meni rekose,ljudi su vec tamo, kao sto je napisano vec, veceras ima pre-race party pa su uglavnom organizatori vec u Mostaru
 
Član
mi nismo mogli radi posla!!!!
sutra krecemo iz SA oko 6h ujutro!!!
nadam se da ce imat razumjevanja ako malo zakasnimo za prijave :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
sta ovo niko ne javlja nista imal tih prijava imal race-a uopste??

Ima race-a,prijave su ujutro od 7-9 kako meni rekose,ljudi su vec tamo, kao sto je napisano vec, veceras ima pre-race party pa su uglavnom organizatori vec u Mostaru

Sta mi Kudra radi evo piva kod mene:lol::lol:
 
Iceman je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
sta ovo niko ne javlja nista imal tih prijava imal race-a uopste??

Ima race-a,prijave su ujutro od 7-9 kako meni rekose,ljudi su vec tamo, kao sto je napisano vec, veceras ima pre-race party pa su uglavnom organizatori vec u Mostaru

Sta mi Kudra radi evo piva kod mene:lol::lol:

Haha reci mu to i doci ce ti odmah iz Mostara s obzirom da mu je ona gajba od mene svakako propala:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top