Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
RE: Renault Clio

Fin clio,za felge hoces moje ATS Cup s golfa 15-ke 7j et 28 s ok gumama oko cijene se mozemo dogovorit meni vise ne trebaju golf je na prodaji ;)
 
Član
RE: Renault Clio

hvala drugovi, denise vcs gledam tvoj je nizi nazad dosta, naprijed nisam vidio.. chuza ako se odlucim za tu varijantu javim ti ;) pozz
 
Član
RE: Renault Clio

Kod mene su krace opruge jos nize ..veceras sam zamalo nasadio clia na ivicnjak tj prilikom silazenja nisam mogao da sidjem prednjim krajem nego rikverc , to me pomalo nervira jer bukvalno cesto enmas gdje parkirati nema vise trotoara ili cega vec sad samo parking :D ali ipak milina ga pogledati ;)
 
Član
RE: Renault Clio

jbg moras polahko, gdje god krenes rupa na rupu.. evo felge sam prodao, sad polahko trazit druge.. ;)
 
Član
RE: Renault Clio

evo uzeo sam neke felge, sad ganjam gume kakve pa cemo vidjeti.. slika nije orginalna al evo o kojim je felgama rijec: borbet mim 7J et13, petneske :D


i evo napokon jedna fina slikica :icon_smile:


:123:
 
Član
RE: Renault Clio

Eh evo update-a, felge na autu, kupio sam gume fulda dimenzija 195/50 i problem, kad neko nazad sjedne paraju gume za obrve pa sam onda trazio one odbojne gume sto se guraju u oprugu.. kupio ih i stavio i problem je rijesen medjutim je auto dosta odignutije nazad nego prije ali sta je tu je, ipak meni je licno bitnije da nazad moze neko sjest nego da je spusteniji za 2 cm :D evo koja slikica trenutnog stanja auta:











sto se vanjskog izgleda tice imam u planu ofarbati jos lajsne na vratima i steke u boju auta, skinuti ove "kockice" ispod lajsni, staviti xenone, neku muzikicu, ganjati prednju masku od clio sport-a i to je odprilike to.. pozz
:123:
 
Član
RE: Renault Clio

sta ovo niko nista ne komentarise :D
evo pravio sam ono nazad malo, kupio polovnu karambolku i zadnja vrata u istoj boji i namontirao pa evo koja slika, ko je radio dobro je ispalo :lol:





s veznim limom nisam nista posebno radio, vratio sam ga malo hidraulicnom dizalicom i njega i pod gepeka da mogu izvaditi rezervnu gumu :lol: i onako prekriju sve plastike i ne vidi se nista.. evo slika kako je na kraju sve ispalo:











toliko za sad, do tipkanja :123:
 
Član
RE: Renault Clio

ekstra su ove felgice, bas super stoje cliu, a i guza se zategla, tako da je sad ko lampa. samo naprijed ;)
 
Član
RE: Renault Clio

super;) samo ti fali jos onaj duzi spojler sa stop svjetlom nazad totalno drukcije izgleda odmah :icon_smile:
 
Član
RE: Renault Clio

uzet cu i to u razmatranje, polahko samo ;) evo jos jedna, je*es felgu koja se ne vidi u retrovizoru :D

 
Top