Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
E ovako, fjesta je prodata, pa da predstavim novu igracku u garazi :D rijec je o Renault Cliu 2003 je godiste.. 1.5 dci, 65 ks.. ima lijep paket opreme, el podizaci, el retrovizori, daljinsko, komande na volanu, grijac retrovizora, 2xairbag, abs.. svi komentari dobro dosli.. :123:

evo par slika









 
Početnik
RE: Renault Clio

Fin klianer,ima mi ga skolski i prezadovoljan je,isti motor i oprema,samo u njega je 4 vrata i zlatna boja :cool:
 
Član
RE: Renault Clio

Ja sam stvarno iznenadjen kako ide za auto koje ima 65 konjskih snaga.. evo jos jedna slika unutra

 
Član
RE: Renault Clio

Cestitam na kupovini, nek' se samo mnoze klijasi na forumu :cool: Vidim i kod tebe otisao prekidac za sva 4 zmigavca hahah standardno za klija :icon_biggrin:
 
Član
RE: Renault Clio

beZZa je napisao(la):
Cestitam na kupovini, nek' se samo mnoze klijasi na forumu :cool: Vidim i kod tebe otisao prekidac za sva 4 zmigavca hahah standardno za klija :icon_biggrin:

hahah ma ja, papiric je tu :icon_biggrin:
 
RE: Renault Clio

meni se ovo auto pravo svidjelo, najvise zbog utegnutosti plastika, tapacirunga i sl,
i dobre obrade zavrsne,, a jos jedna boljka su im ti farovi, javi se na pm pa cu ti dati
broj od momka za poliranje farova ;)
 
Član
RE: Renault Clio

otkrio sam problem, nez sta je pa ako je neko imao slicnu situaciju nek pomaze.. kada usporavam ili ubrzavam volan malo vuce u lijevu stranu, prednje gume je pojela spura, pa sad da li je samo do spure i guma ili nesto drugo ne znam..
 
Član
RE: Renault Clio

Moguce da je do guma, ili nisu dobro napuhane. To za pocetak provjeri nista te ne kosta.
Ali probaj ih digitalno napuhat, a ne na onaj sat jer on laze i sa njim nemozes tocno napuhat.
 
Član
RE: Renault Clio

90% njih trazi volan lijevo - kada ode nesto u trapu Pregledaj krajnice kugle gumice balans stange nosace amortizera selene u lafetama Cijena svih djelova pojedinacno nije preko 20 km Na kraju uradi spuru ;)
 
Član
RE: Renault Clio

Evo nekih radova od neki dan, mjenjao sam kugle i jedan nosac motora.. majstor mi je rekao da je otisla letva volana, tako da sam sad u potrazi za nekom polovom pa je reparirati, vidjet cemo..
Evo nekih slikica :icon_biggrin:









:123:
 
Član
RE: Renault Clio

Fino drago mi je da ima jos Clia na forumu , bas sam se malo razocarao u njih al boze moj svako auto se pokvari tj mjenjao bombinu aa nova 170 km :D to je i prvi kvar u 2,5 godine sto imam .. a sto se tice farova ako si zainteresovan mozemo to ispolirati i zavrsiti :icon_biggrin: javni se na PM..
 
Član
RE: Renault Clio

D_cash je napisao(la):
Fino drago mi je da ima jos Clia na forumu , bas sam se malo razocarao u njih al boze moj svako auto se pokvari tj mjenjao bombinu aa nova 170 km :D to je i prvi kvar u 2,5 godine sto imam .. a sto se tice farova ako si zainteresovan mozemo to ispolirati i zavrsiti :icon_biggrin: javni se na PM..

Gdje si ti placo bobinu 170 km :icon_question: U ovlastenom 140
 
Top