Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
Ekstra su legli, ako nisi nasao zakacku sto ti je falila u jednom faru, nasao sam je ja pa bujrum sad za vikend da ti dam da imas komplet i drugi far ;)
 
Član
Hvala ti drug iskreno nisam znao iskoristiti ni onu zakacku sto sam imao, napravio sam neke diy nosace sijalice vcs se vozao sve ok drzi ne treperi prezadovoljan vidjet cemo dokle, ako ne bude ferceralo sto sam napravio zovem te da vidimo mozel s fabrickim zakackama.. :) pozz
 
Član
One fabricke zakacke se mogu iskoristiti lako, ja sam slupao clio jedan ostala xenonka da gori nije ispala iz lezista, far razbijen bio skroz hehehhe dodji danas ili sutra dacu ti je i pokazati sta da uradis da njih postavis ;) nazovi me poslije 1h slobodno
 
Član
Hvala ljudi elmire cut cemo se iduce sedmice imam nekih obaveza dns a sutra nisam u sarajevu..
 
Član
Da malo skinem prasinu :D opet problemi s onom felgom i gumom sto pusta zrak.. moram je ravnati a trenutno sam naprijed na celicnim.. zna li neko kakvi su ovi u rajlovcu sto rade ravnanje felgi i koje su cijene? evo slikica jedna :)

pic host
 
Član
zavisi gdje radis i u kakvom je stanju felge, jedna felge nebi trebala biti skuplje od 30ak KM ravnanje
 
Član
kolege, nazalost auto ide na prodaju, poslije 3 godine i puno ulozenog truda i novca nadam se da ce otici u dobre ruke i da ce taj neko nastaviti gdje sam ja stao. Prije nekih mjesec dana mi odu 2 dizne i pumpa, reparacija u Sabcu 300eura, odradim mu i komplet glavu mali servis svi dihtunzi i filteri novi, oko 1100 maraka ulozenih samo zadnji mjesec..
sve provjere su moguce, evo i link s pika
http://www.pik.ba/artikal/13829949/renault-clio-1-5-dci/
061541045 Samir
 
Član
Poslije 3 godine druzenja auto je prodano u tuzlu jednom momku, nadam se da ce ga cuvati kao ja.. Moze lock na ovu temu.
 
Top