Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
RE: Renault Clio

Evo poklon od cure :lol:



imam jedno pitanje ako neko zna, zelim kupiti sportske opruge, da li su iste na modelu 1.2 16v i 1.5 dci posto nigdje nisam za svoj nasao, a najvise ima ovih 1.2 16v. Mislim da nema razlike, ali eto za svaki slucaj da pitam :icon_smile:

takodjer u planu imam zatamniti farove malo samo, da se prikriju ova ostecenja, farove sam polirao ali je nekad neko otvarao ovaj desni pa ga lijepio i ljepilo je procurilo..
 
Član
RE: Renault Clio

hvala drug puno ;)
moraces mi malo bolje pojasniti gdje je ta prodavnica na otoci, gdje ima ta "kvalitetnija" folija?
 
Član
RE: Renault Clio

1.2 i 1.2 16v - prednje opruge su 800 kg, ostali 860 kg Nece biti smetnja da stavis bilo koje, ali postoji mogucnost da vizuelno ne dobijes ono sto hoces Recimo, moguce da ti auto sa jacim oprugama nece pasti, bice nesto tvrdji, ali i znatno stabilniji ;)
 
Član
RE: Renault Clio

@niksa hvala drug na informacijama;)

neki dan uzeo stiker neki za zadnju sajbu



auto se voza svaki dan, evo jedna zanimljiva slika, sreca pa je vecina km predjenih u njemackoj :icon_smile:


i jedna pozerska za kraj :lol:


pozz :123:
 
Član
RE: Renault Clio

fino je sve to al trebao si mi reci da kupujes BRA(zastitu za haubu) prodao bih ti ja svoju a nez iskreno sto se tice stikera kad vec radis stavi nesto sto se odnosi a ne na koji stignes ugl treba imati smisla :D i sto se tice farova jesu li ovo izvana ili iznutra ovako pohabani ili ? ali kako god da se to lijepo ispolirati . ne zamjeri na kritikama dobronamjerne su ali sve u svemu lijep je Clio
 
Član
RE: Renault Clio

drug naravno da prihvatam sve kritike, nisam ja ljutibaba, drago mi je kad je neko iskren ;) pa nismo se razumjeli, ne sjecam se sad sta sam ti rekao ali mislio sam na ovo.. a sto se tice stikera to onako malo da isfuram, razmisljao sam sve ovo poskidati, ima tu svakakvih planova pa cemo vidjeti.. hvala na komentaru :icon_smile:
 
Član
RE: Renault Clio

evo mali update, dns mjenjao zadnje pakne, lose skroz bile a i lezaj mi otisao, pa sam mjenjao u kompletu na oba tocka i lezajeve i pakne.. evo koja slika, lose su s mobitela..






:123:
 
Član
RE: Renault Clio

Eh, ima nekih novosti nazalost losih.. U sinocnjem "pocasnom krugu" za naseg Zana desila se mala nezgoda u kojoj me udario kolega s foruma "Nary".. Hvala Bogu svi smo prosli bez povreda, ali mi je zao auta skroz.. taman sam ga skockao, sve sredio sto se tice mehanike i kontao ga jos spustiti i to je to ali jbg.. Evo koja slika :icon_sad:








Al ono najgore tek vidim kad sam otvorio gepek.. :icon_sad:












da nije bilo rezervne gume ko zna dokle bi on dosao.. sad cekat pare od osiguranja pa ovo polahko praviti, mada ovo oko rezervne gume se deformisalo i koliko god da se ispegla nikad nece biti to to.. :icon_cry:
 
Član
RE: Renault Clio

Stvarno steta :icon_sad: Dobro te je udario a sada budi pametan i uzmi pare od osiguranja Obidji ovlastene redom i vidi koji ce ti napraviti najpovoljniji za tebe predracun Svi oni naplacuju predracune bar su dosad i neka ti ne bude zao platiti Negdje 2% negdje 20km Nesmijes zaboraviti ni najmaji detalj na kojem mozes uzeti novac Nek ti sve pisu obavezno Sredices ti to ;) Dijelove ganjaj na otpadu da se naci u istoj boji da se ne zajebajes oko ispravljanja vrata ;)
 
Član
RE: Renault Clio

ma nema drug ovde nikakvog ispravljanja vrata, to sam i mislio otici u neuron uzeti predracun i u osiguranje.. a dijelove traziti po otpadima, ova zadnja vrata i karambolku, naci nekog dobrog majstora da ovo izvuce sto je bolje moguce i eto.. ;)
 
RE: Renault Clio

Stvarno šteta :icon_sad: baš mi je žao.
Nadam se samo da će šteta biti namirena kako treba.
 
Član
RE: Renault Clio

Evo napokon danas auto spusteno, kupio sam sportske opruge i spusten je naprijed nekih 3,5 ili 4 cm.. a nazad malo manje, ali sta je tu je.. dosta se drugacije ponasa u voznji, navici cu se :icon_smile: evo koja slikica, kakvo vrijeme takve i slike :D










auto jos nisam napravio, cekam da osiguranje isplati stetu, nasao sam polovne dijelove, zadnju haubu i karambolku povoljno, ove boje tako da cu to uzeti.. i u potrazi sam za nekim 15" felgama bar 7J a ove moje su na prodaju! :123:
 
Top