Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: renault 21

Renault 21 je meni jedan od najljepsih limuzina 80-ih godina.Svaka cast za izbor auta jer je meni Renault No 1.;)

Ja ga licno imam samo zeldi 2.1 obicni bez turba
 
RE: renault 21

Marko R je napisao(la):
Renault 21 je meni jedan od najljepsih limuzina 80-ih godina.Svaka cast za izbor auta jer je meni Renault No 1.;)

Ja ga licno imam samo zeldi 2.1 obicni bez turba



ehhe mislim da nije 2,1 nego 21 :icon_confused::icon_smile: a renault ko renault ev.....a treba sad izdvojit 140KM samo za mijenjanje dihtunga glave...ccc...HOce mali turirat i pucat ga u blokadu.....:icon_cry:.........a tek onda ce doci na red jos Ćuninga
 
Član
RE: renault 21

Jeste Renault 21 ali 2100 ccm sa oznakom 2.1 D to sam htio reci.Ja sam otvarao motor na dizelu i garnitura zupcastog,dihtung glave i jos po neka sitnica 350 maraka,jest malo poskup ali se isplati:icon_smile:
 
RE: renault 21

Marko R je napisao(la):
Jeste Renault 21 ali 2100 ccm sa oznakom 2.1 D to sam htio reci.Ja sam otvarao motor na dizelu i garnitura zupcastog,dihtung glave i jos po neka sitnica 350 maraka,jest malo poskup ali se isplati:icon_smile:

hehe kod mene nema zupcastog na svu srecu...... :icon_smile:
 
RE: renault 21 popravke

Kako mi je vec duze vrijeme nesto lupalo kod desnog tocka dok motam i idem preko rupa,odlucim vidjet sta je.....
Naime to sto sam vidio me je toliko raspalilo da sam umalo pao kad sam vidio,,,hehe doslovno......ccc.....
Most koji drzi motor i mjesto gdje se veze lafet je zahrdjao i jednostavno puk'o.
Prvo me ljudi nagovarali da zavarim ovako onako....i na kraju uzmem drugi most od komije koji je renault parts diler hehe..... ev malo slika kako se uradilo
Auto je sada kao novo napred nit lupa nit trese.....:icon_smile:

...

tu je postavljeno nesto novo:123:

:D

;) bilo mi je nekako i zao gledat ga na dizalici...hehe


4dta9.jpg
 
Super Moderator
RE: renault 21

citam ja kazes lupka reko lafeti otisli :lol:
fin renolcic samo da ti je masinu kakvu vecu ubacit ;)
 
Član
RE: renault 21

Mogu ti reci da je most kod 21-ice boljka to te ne treba cuditi samo pucaju na razlicitim mjestima sto je malo cudno,ali staces,kola su to
 
RE: renault 21

ma ne bi nikad stavljao masinu vecu u njega,u obzir dolazi drugo auto,tj novije....ovo je tek et radi ubijanja dosade,i da vidimo koliko mogu izdrzat sredjivanjem istog.........hehe........volim 21-cu al staro je to ljudi...hehehe
 
RE: renault 21

ma ne dizem temu iz mrtvih,na ovo jednostavno moram odgovoriti..
ovo je za mene najljepsi reno iz 80. ih..
bas ovaj model,limuzina,onaj u kracoj izvedbi je ruzan,a ovaj je stvarno preudoban,cak i bez zadnjih amortizera po makadamu,niko ne vjeruje dok ne proba...
jako tesko je naci ocuvan primjerak,ali bas ocuvan..
i ovaj motor 1,4 cini mi se ima 49kw,oko 68 ks,ali ipak iznenadjuje...
a meni je to najlakse auto za voziti od svih iz 80. godina :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top