Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle u pitanju je Renault 21 1,4 8v....

-prednji kraj spusten,zadnji jos samo torzije namjestiti....
-sportski auspuh
-sportski zracni filter rucne izrade
-potamljena stakla jos davno,ali posto su malo izblijedila slijedi ponovo zatamnjivanje

u planu!!!
-felge 15'ke
-dorada na neki clean look...
-sportski sicevi iz renault 19 1,8 16V
-sportski volan
-Xenoni


slika je tu nadam se da ce se svidjet ovim french obozavateljima

jos jedna slikica

takodje i navigacija je tu:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: renault 21

ja jednostavno obozavam ove starije renaulte,preudobna auta,pravo mi se sviđa,tvoj je fino očuvan,neke felge bi ga promjenile za 50 %,sretno u nastavku:cool:
 
RE: renault 21

edoze je napisao(la):
nije lose,samo,zar nije taj motor mali za njega:icon_rolleyes:

ma nije mali...za sada dovoljno meni,fino se cuje,malo trosi,fino ide...nije bas lijen,a nije ni tezak koliko se cini po izgledu........
 
Član
RE: renault 21

lijepo auto,,mada nisam siguran da je taj motor dovoljan ali zasad vozi i uzivaj,koliko je konja taj motor:icon_question:
 
RE: renault 21

Hodbina je napisao(la):
lijepo auto,,mada nisam siguran da je taj motor dovoljan ali zasad vozi i uzivaj,koliko je konja taj motor:icon_question:

oko 75 konja...ma abd ako bude bilo love,planirao sam staviti 1,8 16V od r19....no to je za sad nebitno jer i ovako fino ide,max vozen 180km/h
 
Član
RE: renault 21

renault_fan je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
lijepo auto,,mada nisam siguran da je taj motor dovoljan ali zasad vozi i uzivaj,koliko je konja taj motor:icon_question:

oko 75 konja...ma abd ako bude bilo love,planirao sam staviti 1,8 16V od r19....no to je za sad nebitno jer i ovako fino ide,max vozen 180km/h

nek si ti zadovoljan to je najvaznije,,21 i nije za jurcanja,nego za laganice sa curicom i muziku
 
RE: renault 21 novi video

evo i od mene jedan video,da malo cujete zvukic masine.......:icon_confused:
http://www.youtube.com/watch?v=n6Rl9StIsHs
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top