Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: renault 21

Danas isao da probam felge,ali nazalost ne pase...tj pasu promjeri serafa 4x100 ne pase srednja ona rupetina,na felgama koje sam probavao malena pa ne moze da se naglavi na moje auto.:icon_sad:
Da li se to smije brusiti i koliko je stetno brusiti felgu tak':icon_question:


I ev jedna slikica iz snijega :icon_smile:
 
Član
RE: renault 21

Što ne pitaš onog Pečenkovića tokara iz hatinca , on većinom radi felge, sigurno je radio nešto slično :icon_question:
 
Član
RE: renault 21

dellas je napisao(la):
Neverovatno da su napravili ovako veliki auto, i ovako udoban, a da ima samo 970 kg...Danas kada svi teze sto laskim materijalima to im ne polazi za rukom....svaka cast renault-u:icon_biggrin:

novija auta su puna nove hi-tec opreme,zato su tako teška
 
RE: renault 21

rinaldo je napisao(la):
Što ne pitaš onog Pečenkovića tokara iz hatinca , on većinom radi felge, sigurno je radio nešto slično :icon_question:

gdje dodje tacno taj u hatincu???kod kombiteksa ili:icon_question:
 
Član
RE: renault 21

renault_fan je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Što ne pitaš onog Pečenkovića tokara iz hatinca , on većinom radi felge, sigurno je radio nešto slično :icon_question:

gdje dodje tacno taj u hatincu???kod kombiteksa ili:icon_question:
imamo isti problem s felgama na koje god naletim nepase jbg
a nestavlja mi se distanca ili prelaz radi optike a i odose trapovi
ja ganjam petneske posto vec imam mišelinke set nov tak da mi treba 15 felga
e sad treba se skontat kako gdje
 
RE: renault 21

vw_tuner je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Što ne pitaš onog Pečenkovića tokara iz hatinca , on većinom radi felge, sigurno je radio nešto slično :icon_question:

gdje dodje tacno taj u hatincu???kod kombiteksa ili:icon_question:
imamo isti problem s felgama na koje god naletim nepase jbg
a nestavlja mi se distanca ili prelaz radi optike a i odose trapovi
ja ganjam petneske posto vec imam mišelinke set nov tak da mi treba 15 felga
e sad treba se skontat kako gdje

ma promjer je 4x100 i pase navodno sa VW-a ja sam nasao jedne koje su brusite da bi mogle na Renault,ali nisam imao tad love da uzmem jbg,,,
 
Član
RE: renault 21

renault_fan je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Što ne pitaš onog Pečenkovića tokara iz hatinca , on većinom radi felge, sigurno je radio nešto slično :icon_question:

gdje dodje tacno taj u hatincu???kod kombiteksa ili:icon_question:

Blizu je kombitexa , ul. Umihvane Čuvidine čini mi se , uglavnom ako polaziš ispred kombitexa na raskrsnici skreni desno prema glavnoj ul što vodi prema semaforima( Bakšaiškom mostu) i negdje na sredini te uličice imaš opet skretanje desno i tu je...
 
RE: renault 21

rinaldo je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Što ne pitaš onog Pečenkovića tokara iz hatinca , on većinom radi felge, sigurno je radio nešto slično :icon_question:

gdje dodje tacno taj u hatincu???kod kombiteksa ili:icon_question:

Blizu je kombitexa , ul. Umihvane Čuvidine čini mi se , uglavnom ako polaziš ispred kombitexa na raskrsnici skreni desno prema glavnoj ul što vodi prema semaforima( Bakšaiškom mostu) i negdje na sredini te uličice imaš opet skretanje desno i tu je...

ok stari mislim da znam gdje je sad...hvala;)
 
Član
RE: renault 21

a vidi ti tooo, pa ovo je onaj udobni auto.... jedva ga nadje :icon_smile: drug auto je super, a posebno udobnost......
 
RE: renault 21

lextor je napisao(la):
Extra autic...renault je renault :p samo tako nastavi...:cool::cool::cool:

trudim se dovesti ga u red :icon_smile:

u petak stigle felge i gume 205/50 R16......na svu radost dodje razocarenje,felge prevelike i ne mogu na auto.:icon_sad: previse zapinje ( ne mogu krenuti hehe)

nx3pc7.jpg
[/img]
felge su zasad na laguni od starog,a kako izgledaju bice slika u garazi lagune :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Renault 21 Felge

uzmi manji profil,mada meni ovo ne izgleda kao da je 50,izgleda visi:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top