Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Renault 21 nakon udesa PRODAJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: renault 21

asmir sa je napisao(la):
ma ne dizem temu iz mrtvih,na ovo jednostavno moram odgovoriti..
ovo je za mene najljepsi reno iz 80. ih..
bas ovaj model,limuzina,onaj u kracoj izvedbi je ruzan,a ovaj je stvarno preudoban,cak i bez zadnjih amortizera po makadamu,niko ne vjeruje dok ne proba...
jako tesko je naci ocuvan primjerak,ali bas ocuvan..
i ovaj motor 1,4 cini mi se ima 49kw,oko 68 ks,ali ipak iznenadjuje...
a meni je to najlakse auto za voziti od svih iz 80. godina :123:

kod mene je 51KW hehe.....a da lijepo ide i da je jedna od ljepsi limuzini stvarno jeste.Barem po mom ukusu.
Et dosla i laguna,servo sve zajebancije koje ovaj nema,ali opet mi draze vozit ovog....hheheh..
mozda je to jednostavno stvar navike.:D
 
RE: renault 21

Sjajan automobil.
Vlasnik sam istog modela, samo sa jačim motorom i iako je održavanje nešto skuplja stavka, mogu reći da sam zaista zadovoljan!
 

LSD

Član
RE: renault 21

drug moj gresku si napravio,otvori zasebnu temu za svoje auto a ne ovako u tudjoj "garazi":icon_biggrin:
 
RE: renault 21

Evo snađoh se... valjda renault_fan neće zamjeriti...

Treba mi malo vremena da pokontam pravila igre... :icon_confused:
 
RE: renault 21

ma necu ja nista zamjerit,neka bijele ladje neka se predstavi slobodno....hehe....

Evo jedna okinuta na brzinu,kako to sve izgleda iznutra....
 
Član
RE: renault 21

fin Reno nema sta,a sta ce ti novije to su sve sranja staro je zakon..Sta ovo pukne ne auspuh kao i kod mog komsije ne R 5 1.4 kad ide nizbrdo puca ko pistolj
 
RE: renault 21

ee fkt neznam sta puca,kod mene se previse cuje npr drzis ga u brzini na pola gasa,pustis samo pocne pucati jos u mene sportski auspuh i cijev ide od grane do zadnjeg lonca hehehe....
 
Član
RE: renault 21

Lijep renault... po meni su jedna od udobnijih za voziti.. svaka rupa je tvoja..:D
 
RE: renault 21

nezz koliko je pametno ali odlucio sam se odradit nesto na auticu,samo dok koji topliji dan dodje....
U pitanje je farbanje plastika oko sjenila u farovima.......to bi inace izgledalo kao na slici sto cu postavit,pa nadam se da je ok:icon_question:
 
Član
RE: renault 21

Neverovatno da su napravili ovako veliki auto, i ovako udoban, a da ima samo 970 kg...Danas kada svi teze sto laskim materijalima to im ne polazi za rukom....svaka cast renault-u:icon_biggrin:
 
RE: renault 21

Evo napokon da se i ja javim u svjoj garazi:icon_smile:
Nakon planova o farbanju pojedinih dijelova farova u crno,to sve pada u vodu...Sjenilo previse osteceno da bi se to radilo.

Promjene na autu u zadnji 2-3 mjeseca su slj.:
-Posto su mi opruge bile zagrijane i na taj nacin auto spusteno,u posljednje vrijeme su toliko oslabile da su se "nabile" jedna u drugu ili uz drugu kako god.To stvara probleme kao sto su NEUDOBNOST i briga o tom kad ce mi koji dio otpast,pored tog sto mi se svaki moguci serafcic u instrumental tabli pomalo odvrnuo hehe....
-Umjesto gume 175/70 uzeo sam nove 195/60 by Fulda (FURDA):lol:
U ovom mjesecu cu udobnost rijesiti s tim sto cu da vratim originalne opruge naravno standardne.
Pozz od mene i ev slicice 2:123:
 
RE: renault 21

Kao sto sam najavio tako je i uradjeno...Renault vracen na obicne opruge tj "odignut" od zemlje hehe.....
Evo jedna slika,auto je sad ponovo udobno i sve ok,ali izgled se ne moze vratiti..,Moram priznat vise mi se svidjao spusten no sta je tu je...
Uz zamijenu opruga morao sam i promijenit jedan amortizer koji je bio "zakovao" eheh...

Evo i jedna slika i naravno po bijelom bijelom snjezicu.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top